Kā atbrīvoties no parādiem

DzīveMēs esam pieņēmuši dzīvesveidu, kas nemudina taupīt un gandrīz slavē parādus. Atrast naudu dzīves ārkārtas situācijām ir vieglāk nekā jebkad agrāk. Kamēr visus laiku pa laikam piemeklē avārijas situācijas, aizdevēji, kas piedāvā finansējumu šādās situācijās, bieži vien sākt apburto parādu loku. Kad esat iztērējis visu naudu, ko bijāt ietaupījis, tas neizbēgami ir laiks, kad Jūsu auto būs nepieciešams remonts vai arī Jums būs nepieciešams doties pie ārsta… ārkārtas situāciju sarakstu var veidot bezgalīgi.

Pirmā lieta, kas Jums jādara, ir jāpārtrauc aizņemties naudu. Jo dziļāku caurumu Jūs izraksiet, jo grūtāk būs to aizpildīt. Ātrais aizdevums nav piemērots, ja plānojat aizņemties regulāri! Pēc tam, kad esat pārtraucis aizņemties, Jums, iespējams, nebūs līdzekļu,  lai nomaksātu esošos parādus. Nepārdzīvojiet par to pārāk ilgi. Tā vietā, izveidojiet plānu. Kad Jūs nevarēsiet veikt šos maksājumus, Jūs sāksiet saņemt tālruņa zvanus no Jūsu kreditoriem. Nepaļaujieties spiedienam un nomaksājiet būtiskās lietas vispirms (īri, elektrības un ūdens rēķinus). Jums var būt nepieciešams veikt būtiskas dzīvesveida izmaiņas, lai atmaksātu visus parādus (piemēram, neēst ārpus mājas), bet gala rezultāts būs brīvība.

Kad esat apņēmies tikt ārā no ātro aizdevumu parādiem, atlieciet noteiktu naudas summu ārkārtas situācijām. Tas palīdzēs Jums izvairīties no atkārtotas aizņemšanās, kas tādējādi iznīcinātu Jūsu plānu iegūt parādu brīvību. Nepadariet šo summu viegli pieejamu, un izdariet to pēc iespējas ātrāk. Pārdodiet priekšmetus, kas Jums nav nepieciešami, atrodiet otru darbu, vai atrodiet radošus veidus, kā radīt šos ieņēmumus. Tiklīdz Jūs zināt, ka Jūs paša spēkiem varat salabot auto, ja tas salūzt, daudz vieglāk ir tik galā ar ātro aizdevumu parādu.

Izveidojiet sarakstu ar visām summām, ko esat parādā, kā arī regulārajiem maksājumiem. Būtībā, Jūs sastādāt ilgtermiņa budžetu. Tik daudzi cilvēki to nedara, un tādēļ tie ir nonākuši parādos. Ja Jums ir iespēja apvienot visus mazākos parādus vienā maksājumā, tas ir jauki, bet tas nav nepieciešams. Atrodiet pašus mazākos maksājumus, un ieguldiet tajos tik daudz naudas, cik Jūs varat atļauties, lai nomaksātu mazāko parādu. Kad esat nomaksājis mazāko parādu, sāciet veikt šo maksājumu nākamajam lielākajam maksājumam. Ieguldiet parāda atmaksā visu naudu, ko vien varat atļauties, lai apturētu pieaugošos procentu maksājumus, kad atmaksāsiet parādu pilnībā. Izveidojiet sarakstu, lai Jūs varētu redzēt, cik daudz jau esat atmaksājis.

Aizņēmējs būtībā ir aizdevēja vergs, un ir tik daudz brīvības, kad Jums beidzot pieder sava nauda, nevis bankai vai ātro aizdevumu aizdevējam. Veiciet īstermiņa upurus ilgtermiņa mieram. Ja Jums ir nepieciešama palīdzība par to, kā veidot budžetu vai ietaupīt naudu, ir neierobežoti resursi. Pārbaudiet tos, sāciet jaunu apņemšanos, un izkļūstiet no Jūsu ātro aizdevumu parādiem.

2 Replies to “Kā atbrīvoties no parādiem”

  • labāk es tā nerīkoties ar šādiem kredītiem labāk neaiztikt tāpēc ka ziņās teica ka jūs aiztiksiet kredītus ka jūs savāksiet vairākiem kredītu kompanijām ja nevarēsiet nomaksāt kredītu novisam kopānijam savādāk jums pietrūkst naudas priekš partikas un apģerba iegādei vajag padomāt par sevi pašu es ieteiktu neaiztikt kredītus ja jūs sakrāsiet naudu no visam kompanijām jo jus nespēsiet nomaksāt tad iesūdzēs tiesā par kreditu nemaksāšanu pēc nosacītiem datumiem

    Paldies!

  • Paldies.Tas tirsam laba doma,no rita piecelos,un pat dzivot negribejas ar tiem murgiem ar atriem kr.Sodien saksu planot visu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *