Kā aizņemties ātro kredītu

Ātrais kredīts internetā bez ķīlas un galvojuma. Pirmais kredīts līdz Eur 300 uz laiku līdz 30 dienām bez procentiem. Pieteikums ātrajam kredītam aizņems tikai pāris minūtes, jo nepieciešams izpildīt pāris vienkāršus soļus: reģistrēties, apstiprināt reģistrāciju un pieteikt kredītu.

  1. Solis: Reģistrācija
Aizņemties ātro kredītu no SMScredit

Ja neesi reģistrējies, tad spied uz pogas „neesi reģistrējies” vai izvēlies ātrā kredīta summu un atmaksas termiņu un spied uz pogas „saņemt ātro kredītu” – Tev tiks piedāvātas divas iespējas: Autorizēties savā SMScredit.lv profilā vai veikt reģistrāciju. Spied uz pogas reģistrēties un aizpildi nepieciešamos laukus. Tavs profils: ievadi vārdu, uzvārdu, personas kodu, mobilo tālruni, e-pastu, paroli un paroli atkārtoti. Faktiskā adrese: ievadi novadu/pilsētu, ielu, māju, dzīvokli (ja nedzīvo privātmājā) un pasta indeksu. Tālāk atzīmē, vai Tava dzīves vieta sakrīt ar faktisko adresi, vai atšķiras no faktiskās adreses. Ja Tava deklarētā dzīvesvieta atšķiras no faktiskās adreses, tad aizpildi laukus iekš deklarētā adrese. Tālāk atzīmē, vai vēlies saņemt papīra rēķinus pa pastu, vai piekrīti jaunumu saņemšanai no SMScredit.lv, vai esi iepazinies ar aizdevuma noteikumiem, tos saproti un piekrīti (pēdējais ir obligāts lauks, kuru jāatķeksē pēc līguma izlasīšanas, kas atrodas zemāk).

Ja visu būsi izdarījis pareizi, tad vajadzētu izlekt šādam paziņojumam:

SMScredit

Tu saņemsi arī vēstuli par veiksmīgu reģistrāciju, kurā būs norādījumi, kā pabeigt jeb apstiprināt reģistrāciju. Reģistrāciju var pabeigt pārskaitot vienu centu (0.01 Eur) no sava bankas konta uz SMScredit.lv bankas kontu.

Konts (izvēlieties savu banku): Swedbank (https://ib.swedbank.lv/private), Citadele (https://digi.parex.lv), DnB Nord (https://www.inord.lv), Nordea (https://netbank.nordea.com), Norvik (https://www.e-norvik.lv).

SVARĪGI: Veicot maksājumu, ievadiet zemāk esošo tekstu maksājuma mērķī, citādi Jūsu reģistrācija netiks pieņemta: „Apstiprinu registraciju Nr. JŪSU TELEFONA NUMURS un piekritu SMScredit.lv aizdevuma liguma nosacijumiem”

Pie Jūsu telefona numurs ievadi savu telefona numuru, kuru norādīji reģistrācijas brīdī.

Tu tiksi informēts SMS veidā un saņemsi vēstuli uz savu e-pasta adresi par veiksmīgu reģistrāciju. Uz Tavu norādīto telefona numuru tiks nosūtīta SMS ar WEB kodu, kuru vajadzēs ievadīt mājas lapā, lai pabeigtu kredīta pieteikumu. Web kodu saņemsi, kad būsi apstiprinājis reģistrāciju jeb pārskaitījis 0.01 Eur uz SMScredit.lv kontu.

Ja pieteikums tiks apstiprināts un ātrais kredīts piešķirts, tad pēc pāris minūtēm nauda tiks pārskaitīta uz Jūsu bankas kontu. Arī par to Tu tiksi informēts ar SMS un e-pasta vēstuli no SMScredit.lv.

Gaidi naudas pārskaitījumu no SMScredit.lv

Naudu saņemsi jau pēc pāris minūtēm savā bankas kontā. Ja Tev ir pieslēgta SMS banka, kas paziņo par naudas ieskaitījumiem, tad zini, ka pats SMS atnāk ar pāris minūšu nokavēšanos, bet naudas ieskaitījums tiek veikts daudz ātrāk.

Kas var saņemt ātro kredītu:

Lai nosūtītu pieteikumus kredītam, Jums noteikti jāreģistrē savs bankas konts.

Lai saņemtu kredītu, Tev ir jābūt Latvijas pastāvīgajam iedzīvotājam vecumā no 20 – 75 gadiem.

Lai saņemtu kredītu, Tev  nedrīkst būt kavētu kredīta maksājumu vai pārkāptu parādsaistību.

Lai saņemtu kredītu, Tev ir nepieciešams konts kādā no Latvijas bankām un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums.

Kā aizņemties ātro kredītu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *