Jaunie ātrie kredīti

Ja esi aktīvs ātro kredītu izmantotājs, tad jaunākie ātrie kredīti vienmēr Tev būs izdevīgāki, ja jaunais aizdevējs piedāvās izdevīgus kredītus. Labs piemērs ir pirmais kredīts bez % maksas, kas pieejams tikai jaunajiem klientiem, kuri aizņemas pirmo reizi. Zemāk apskati ātro kredītu sniedzēju izdevīgākos piedāvājumus, jo iespējams, kāds aizdevējs arī Tev būs jauns.

Apskatīt ātro kredītu piedāvājumus

Jaunākie kredītu piedāvājumi

Izdevīgākie ātrie kredīti internetā

Jaunākie ātro kredītu sniedzēji ne vienmēr būs izdevīgāki, jo ne visi aizdevēji izsniedz pirmo kredītu bez procentu maksas. Izdevīgs ātrais kredīts tiek izsniegts no Banknote, Bino, SMSCredit, Ondo, Sohocredit, Crediton un citiem aizdevējiem, kuri atrodami/apskatāmi sākuma lapā. Ar vārdu “izdevīgākais” ir domāti tie aizdevēji, kuri piedāvā bezprocentu kredītu risinājumus. 2018. gadā piedāvājums ir gana ievērojams ar nosacījumu, ja atbilstat 3-5 aizdevēju izsniegšanas kritērijiem. Sikāk tabulā, kura pieejama jau minētajā sākuma lapā.

Kāpēc tiek piedāvāti neticami izdevīgi ātrie kredīti?

Latvijā jau sen ir notikusi ātro kredītu nozares licencēšana, kas ir atsijājusi negodīgos aizdevējus un krāpniekus. Tas nozīmē, ka ātro kredītu sniedzēji piedāvā caurspīdīgi ātro kredītu. Katrs aizdevējs cīnās par klientiem, jo arī ātro kredītu sniedzēju starpā valda konkurence. Tāpēc tiek piedāvāti pirmie kredīti bez procentu maksas, dažādas dāvanas jaunajiem klientiem un citas akcijas. Daudzi Latvijas iedzīvotāji joprojām negrib noticēt, ka tāds izdevīgs piedāvājums ir iespējams. Nav par ko uztraukties. Ja Tev rodas šaubas par izvēlēto aizdevēju – apskati aizdevēja licenci un pārlasi līgumu divreiz. Labās ziņas ir tās, ka Latvijā īstermiņa kredītu joma beidzot ir sakārtota un zem pirmā kredīta bez procentu maksas nav nekādu apslēptu nosacījumu.

Jauno un esošo ātro kredītu sniedzēju galvenās priekšrocības – ātrums, ērtums un pieejamība. Jebkurā gadījumā nevajadzētu aizmirst par atbildīgu aizņemšanos un to vai aizdevējs 2018. gadā sniedz bezprocentu kredītu.

2 Replies to “Jaunie ātrie kredīti”

  • Patiesībā viss ir ļoti vienkārši;) Ienāc un izvēlies izdevīgako ātro kredītu. Ātrais kredīts, kā zināms, var būt ļoti noderīgs attiecīgās situacijās.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *