Jaunākie ātrie kredīti

Tie, kas izmanto ātros kredītus, zina – jauns kredītdevējs ir jauns pirmais aizdevums bez procentiem, vai vismaz ļoti lēts pirmais aizdevums. Šajā rakstā apskatīsim divus jaunākos ātrā kredīta piedāvājumus, kas pieejami Latvijā.

Visi jaunākie ātrie kredīti:

Jaunākie ātrie kredīti Latvijā

Salīdzini ātro kredītu aizdevējus internetā un aizņemies ātrāk, ērtāk un lētāk jau tagad!

Latcredit – lēts un ērts ātrais kredīts. Pirmais kredīts bez procentiem.

Latcredit ātrais kredīts

Latcredit ir samērā jauns ātrā kredīta devējs, kas piedāvā pirmo aizdevumu bez procentiem. Pirmais kredīts bez procentiem ir līdz 425,00 eiro. Kredītu izsniedz no 20 gadu vecuma, turklāt jābūt labai kredītvēsturei un regulāriem ienākumiem, kas ļauj atmaksāt kredītu. Protams, jābūt arī mobilā telefona pieslēgumam, kā arī norēķinu kontam kādā no Latvijas komercbankām.

Ātrais – ātrs, ērts kredīts.

Ātrais ir ātrā kredīta devējs, kas piedāvā pirmo aizdevumu aizņemties tikai par 8% no kredīta summas (ja periods ir 30 dienas). Tas ir, ja aizņemsities 100 eiro, jāatmaksā būs tikai 108. Strādā tie paši noteikumi, kas Latcredit: kredītņēmējam jābūt vismaz 20 gadus vecam ar regulāriem ienākumiem, kā arī labu kredītvēsturi.

Pie abiem kredītdevējiem aizdevumu var saņemt pāris minūšu laikā, turklāt kredītu pagarināt var ar īsziņu.

Kāpēc aizņemties pie šiem kredītdevējiem?

Tāpēc, ka pie jauniem kredītdevējiem ir izdevīgāki nosacījumi – aizņemoties pēc pirmās reizes, kredītdevēji jums vairs nedos pirmo aizdevumu bez procentiem. Patiesībā 1. kredītu bez procentiem piedāvā lielākā daļa kredītdevēju Latvijā, kas klientiem ir ļoti izdevīgi, ja tie vēlas ietaupīt. Ja vēlaties aizņemties ātro kredītu, bet pie lielākajiem kredītdevējiem to vairs nevarat saņemt bez procentiem, tad jaunākie ātro kredītu uzņēmumi, pie kuriem vēl neesat reģistrējies, jums ļaus 1. kredītu saņemt bez procentiem.

Kaut arī pirmais kredīts ir bez procentiem, ne viss labs, kas par velti. Padomājiet – vai jums tiešām, tiešām šo kredītu vajag? Padomājiet arī par to, kas notiks ar jums – un ne tikai ar jums, bet ar jūsu ģimeni, – ja kredītu neatmaksāsit laikā. Aizņemies atbildīgi ne tikai pret kredītdevējiem, bet arī pret sevi un saviem tuvākajiem.

Visi jaunākie ātro kredītu aizdevēji vienmēr būs atrodami sākuma lapā jeb “www.zuz.lv” vai izdevīgi, kad pirmais kredīts ir bez procentiem lapā “Kredīts bez %”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *