Ja nespēj atmaksāt kredītu

Lai arī kredītu kavējumi kļuvuši mazāk, taču joprojām liela daļa kredītu ņēmēji, kā labāko risinājumu izvēlas aizdevumu atmaksāt pēdējā brīdī.

Labākais risinājums ir sazināties ar kredīta sniedzēju vai doties jau iepriekš pie kredīta sniedzēja, lai varētu rast risinājumu. Kredīta sniedzēji vienmēr izrāda pretim nākšanu un parasti risinājums arī tiek rasts. Bieži vien tās var būt dažādas kredīta brīvdienas vai arī tāda iespēja, kad līdz noteiktam laikam nav jāmaksā vispār nekas, kā arī ir gadījumi, kad tiek pagarināts kredīta atmaksas termiņš vai arī valūtas maiņa piemēram, no latiem uz eiro un tamlīdzīgi.

Pagarini kredīta atmaksas termiņu

Izvēlies ātro kredītu sniedzēju, kurš piedāvā pagarināt ātrā kredīta atmaksas termiņu. Atlikt kredīta pamatsummas atmaksu var tikai tad, ja kredīta sniedzējs piedāvā šādu papildpakalpojumu. Tas ir maksas papildpakalpojums. Ieskaiti kredīta pagarināšanas maksu kredīta sniedzēja bankas kontā, un Tavs kredīta atmaksas termiņš tiks pagarināts uz 7, 14 vai 30 dienām. Pagarināt ātrā kredīta atmaksas termiņu var tik reižu, cik nepieciešams.

Kredītu var atļauties tikai cilvēki ar stabiliem un regulāriem ienākumiem. Pirms aizņemies rūpīgi izvērtē savas spējas atmaksāt kredītu, izvērtē vai spēsi nākotnē atmaksāt ikmēneša maksājumus.

Kredīti salīdzināšanas tabulā ir norādīti nejaušā secībā un aizdevēji augstākās pozīcijās nevar tikt uzskatīti par ieteicamākiem vai izdevīgākiem. Kurš no pievienotajiem aizdevējiem ir piemērotākais Jūsu situācijā? Tas jāvērtē Jums! Aizņemieties apdomīgi, izvērtējot savas iespējas kredītu atmaksāt.

1 komentārs par “Ja nespēj atmaksāt kredītu”
  1. Norene Rakstīja:

    Bet laikam jau ir kādi lielāki iemesli, kāpēc viņi neizvēlējās vieglāko ceļu…

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2018 Ātrais kredīts, visas tiesības paturētas.