Ja gribi, Atdod bez %

Credit24 kredītlīnija 30 dienas BEZ % MAKSAS par izmantošanu! Piesakies jau tagad, bet atmaksā – cik ātri vien vēlies, bet nepārsniedzot bezmaksas atmaksas periodu.

Piedāvājums ir spēkā pirmo reizi piesakoties Credit24 kredītlīnijai.

Pieteikties

Piemēram, aizņemoties 300 eiro uz 30 dienām, aizņēmuma likme 0%, GPL 0%, kopējā atmaksājamā summa 300 eiro. Kredītlīnija bez procentu maksas – atmaksā tik, cik aizņēmies. Pēc 30 dienām tiek piemērota līgumā noteiktā individuālā procentu likme no 0,23% dienā, GPL no 127,77%. Kredīta atmaksas termiņš no 1 dienas līdz 36 mēnešiem.

Aizņemieties atbildīgi, izvērtējot aizdevuma nepieciešamību un iespējas to atmaksāt laikā.

Pakalpojumu nodrošina:

Credit24 ātrais kredīts

  • SIA IPF Digital Latvia
  • Reģistrācijas numurs: 50003913651
  • PVN reģ. Nr: LV50003913651
  • Juridiskā adrese: 13. janvāra iela 3, Rīga, LV-1050
  • E-pasts: info [at] credit24 [.] lv
  • Klientu apkalpošanas tālrunis: 8824
  • Speciālā atļauja (licence) patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai Latvijas Republikā Nr. NK-2016-042.

Kredītlīnija ir norēķinu konts, kas darbojas pēc kredītkaršu principa – kredītņēmējs var izmantot aizdevumu tā noteiktā kredīta limita ietvaros, bet ikmēneša maksājums sastāv no divām daļām – kredīta pamatsummas atmaksas, kas parasti ir noteikta kā dilstošais maksājums, kā arī procentu maksas par izmantoto aizdevuma daļu.

Credit24, viens no lielākajiem ātro kredītu devējiem Latvijā, kurš piedāvā arī kredītlīnijas pakalpojumus, kas ļauj katram piekļūt līdzekļiem tad, kad tie nepieciešami visvairāk. Kredītlīnija faktiski ir drošības garants, kas ļauj piekļūt noteiktam naudas līdzekļu daudzumam jebkurā laikā. Šajā rakstā apskatīsim, kādos gadījumos jums varētu noderēt Credit24 kredītlīnija, kā arī pievērsīsimies šī kredīta galvenajiem nosacījumiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *