Īstermiņa SMS kredīts

Ātrais īstermiņa SMS kredīts ir ātrs un viegls veids, kā iegūt naudu, kad Jums ir nepieciešams īstermiņa aizdevums. Kad esat to ieguvis, SMS kredīts ir jāatmaksā izvēlētajā atmaksas termiņā vai jāpagarina atmaksas termiņš. Aizdotās summas var būt atšķirīgas, bet tās parasti ir nelielas summas, no Eur 50 līdz Eur 1000. Tos var izmantot kā vieglu veidu, kā iegūt naudu pēkšņām ārkārtas situācijām un kredīti var tikt apstrādāti un apstiprināti dažu minūšu laikā, nevis kā lielie aizdevumi, ko Jūs varat saņemt no stabilākajiem finanšu pakalpojumu sniedzējiem. Tie ir pieejami arī cilvēkiem, kam nav darba vietas un pierādāmi ienākumi, kas parasti liedz viņiem saņemt aizdevumu citur.

Aizņemties SMS kredītu īstermiņa

Pieteikties īstermiņa SMS kredītam

Jūs nonāksiet uz salīdzināšanas sadaļu, kur bez maksas salīdzināsiet ātro kredītu aizdevējus un aizņemsieties ātrāk, ērtāk un lētāk.

Pieteikšanās ātrajiem īstermiņa SMS kredītam ir ļoti vienkāršs process, un to var izdarīt internetā, pa tālruni vai dodoties uz tuvāko pasta nodaļu. Kad esat pieprasījis summu, aizdevējs veiks ātru pārbaudi, un, ja pieteikums būs veiksmīgs, nauda tiks pārskaitīta Jums 15 minūšu laikā vai pat mazāk. Vairums uzņēmumu piedāvā Jums iespēju atmaksāt aizdevumu agrāk, bet, ja ne, atmaksājiet naudu izvēlētajā atmaksas termiņā vai pagariniet atmaksas termiņu. Jums tiek dota iespēja pārnest SMS kredītu uz vēlāku atmaksas termiņu, taču tas var būt dārgi, jo SMS kredītam tiek pievienotas vēl papildus maksas.

Īstermiņa kredīta priekšrocības

Ātrajiem īstermiņa SMS kredītam ir daudz priekšrocību un, kā minēts iepriekš, tie ir lielisks veids, kā ļoti ātri piekļūt naudai ārkārtas situācijās. Jūs varat pieteikties tiem internetā, nevis apmeklējot aizdevēja filiāli vai bankas telpas. Ja Jūs atmaksāsiet tos atpakaļ savlaicīgi, tie var būt arī labs veids, kā palielināt savu kredītlimitu pie attiecīgā aizdevēja. Tie var glābt Jūs no aizņemšanās no draugiem un ģimenes, kas vienmēr var izraisīt konfliktus, un tie ietaupa laiku, jo Jums nav nepieciešams aizpildīt apjomīgas pieteikuma veidlapas kā ar parastajiem aizdevējiem. Skaidri redzama īstermiņa SMS kredīta priekšrocība ir pirmais kredīts bez maksas. Pirmais kredīts bez maksas dod iespēju aizņemties pirmajā aizņemšanās reizē pilnīgi bez maksas – atmaksājiet tik, cik aizņēmāties. Ja īstermiņa SMS kredīts ir nepieciešams atkārtoti, tad izvēlieties citu aizdevēju, kurš izsniedz pirmo kredītu bez maksas, lai saņemtu pirmo kredītu bez maksas atkārtoti.

Īstermiņa SMS kredīta trūkumi

Šiem īstermiņa SMS kredītiem ir arī daži trūkumi, no kuriem viens ir ļoti augstākas aizdevumu izmaksas, kas var sasniegt līdz pat 15% mēnesī. Citi mīnusi ir fiksētie atmaksas datumi, kas var nesakrist ar Jūsu plānotajiem ienākumiem.

SMS kredīta video ieskats

Kā vienmēr, tiem ir trūkumi, un, kā minēts iepriekš, maksājumi var būt augsti. Tas ir saistīts ar riskanto aizdevumu raksturu un iespējamo saistību neizpildīšanu, kas nozīmē, ka aizdevējs nodod šīs izmaksas klientam. Tas var maksāt ap 15% no aizdevuma summas, tikai, lai aizņemtos naudu, un, ja Jūs nokavēsiet maksājumu, šīs izmaksas var pieaugt, atstājot Jūs lielākās nepatikšanās, nekā bijāt pirms tam. Īstermiņa SMS kredītam tiek pieskaitīta kavējuma maksa, ja tā atmaksa tiek nokavēta un vēl maksājumam tiek pieskaitītas dažādas ‘administratīvās’  izmaksas (paziņojumu nosūtīšana u.c.). Tie varētu divkāršot to summu, ko esat aizņēmies.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *