Īstermiņa kredīts bez darba vietas

Informācija nav aktuāla.

Ātro īstermiņa kredītu bez darba vietas var saņemt Latvijas pastāvīgie iedzīvotāji vecumā no 18 līdz 75 gadiem. Ātrā kredīta izsniegšanas vecums var atšķirties, jo katram aizdevējam ir savi nosacījumi. Tev nedrīkst būt kavētu kredīta maksājumi vai pārkāptas parādsaistības. Tev būs nepieciešams bankas konts kādā no Latvijas bankām un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums, lai aizdevējs varētu pārskaitīt izvēlēto naudas summu.

Pieteikties īstermiņa kredītam bez darba vietas

Īstermiņa kredīts bez darba vietas

Ātrs, ērts un izdevīgs īstermiņa kredīts bez ķīlas, bez galvojuma un darba vietas. Īstermiņa kredīts palīdzēs Jums segt steidzamus un neplānotus izdevumus. Pirmais īstermiņa kredīts bez maksas – atmaksā tik, cik aizņēmies. Ja nevarēsi kredītu nomaksāt noteiktajā laikā – viegli atliec kredīta atmaksu līdz pat 30 dienām.

Kāpēc izvēlēties īstermiņa kredītu internetā?

Nav procenti, nav komisijas maksas – ar nosacījumu, kad izvēlēsieties aizdevēju, kas izsniedz pirmo kredītu bez maksas.

Īss izsniegšanas laiks – Ātro kredītu internetā bez ķīlas var saņemt dažu minūšu laikā uzreiz pēc pieteikuma izskatīšanas.

Pirmais kredīts bez maksas – Aizņemoties pirmo reizi atmaksā tikai tik, cik aizņēmies – bez procentiem, bez komisijas maksām.

Paņem papildus summu pie esošā kredīta (tikai SMScredit.lv) – Ja Tev ir aktīvs ātrais kredīts pie SMScredit.lv, un pieejamais kredīta limits ir vienāds vai lielāks par Eur 5, Tev pastāv iespēja saņemt papildus summu pie esošā ātrā kredīta.

Ātrie kredīti netiek izsniegti cilvēkiem, kuri ir parādnieku reģistros, kā arī tiem, kuri nav atmaksājuši iepriekšējos ātros kredītus pie izvēlētā aizdevēja. Saņem ātro kredītu ar sliktu kredīta vēsturi ir ļoti grūti, jo tā ir viena no galvenajām lietām, ko vērtē ātro kredītu aizdevēji.

Aizņēmēja izmaksas

Ātrā īstermiņa kredīta izmaksas ir tikai 1 cents, kas ir jāpārskaita no Jūsu bankas konta uz aizdevēja bankas kontu. Viens cents ir jāpārskaita pēc reģistrācijas aizdevēja mājas lapā, lai tiktu apstiprināts Jūsu lietotāja profils. Ja Tev jau ir lietotāja profils pie aizdevēja, tad atliek ielogoties lietotāja profilā, lai pieteiktu kredītu. Lietotāja profilu nepieciešams apstiprināt tikai vienu reizi, kas nozīmē, ja gribēsi aizņemties arī turpmāk, tad nekādas papildus darbības un pārskaitījumi nebūs jāveic. Viens cents arī ir visas izmaksas, jo pirmais ātrais īstermiņa kredīts ir bez maksas un bez procentiem (ar nosacījumu, kad aizdevējs tādu piedāvā). Pirmo kredītu bez maksas izsniedz vairāki Latvijas aizdevēji. Izvēlies pirmo kredītu bez maksas, lai nebūtu lieki jāpārmaksā. Tev būs aizdevējam jāatgriež tikai tāda summa, kāda tika izsniegta – bez komisijas maksas, bez procentiem.

Lai saņemtu kredītu, nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums. Ļoti bieži netiek prasīta ne darba vieta, ne regulāri ienākumi. Aizņēmēja vecums un kredīta vēsture ir galvenais, ko vērtē lielākā daļa ātro kredītu aizdevēju. Īstermiņa kredītu bez jebkādām prasībām der aizņemties ļoti pārdomāti. Izvērtē pats, vai atmaksas termiņa beigās neradīsies problēmas ar naudas atmaksu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *