Īstermiņa kredīts

Kaut arī ātrajam īstermiņa kredītam nav tā labākā slava, ne visi, kas to runā, kādreiz ir ņēmuši ātros kredītus. Pretēji tautā izplatītajam viedoklim, īstermiņa kredīts ir drošs, ērts un, ja aizņematies atbildīgi, arī izdevīgs kredīta veids. Šajā rakstā mēs aprakstīsim, kādēļ varat izšķirties par labu ātrā kredīta noformēšanai, kā arī noskaidrosim to, kas tieši padara ātro kredītu ērtu un drošu.

Īstermiņa kredīts

Laba attieksme pret klientiem

Ātro kredītu sniedzēju attieksme pret klientiem pēdējo gadu laikā ir krasi uzlabojusies, un ātro kredītu sniedzēji vienmēr meklē labākos risinājumus, lai nodrošinātu to, ka gan viņi paši, gan viņu klienti ir apmierināti. Šai attieksmes maiņai ir dažādi iemesli:

●             2011. gadā tika nodibināta LĀKDA – Latvijas ātro kredītu devēju asociācija. Asociācijas biedriem ir pāris svarīgi principi, ieskaitot vienotu, demokrātisku attieksmi pret klientiem.

●             Nebanku kredītu sniedzējiem ir ieviests 50 000 latu nodoklis par darbības sākšanu, tāpēc kredītdevējiem ir svarīgi nezaudēt esošos klientus un neaizbiedēt potenciālos ar sliktu slavu.

●             Samazinājies “ēnu kreditoru” skaits, kas nozīmē arī mazāk sūdzību par neadekvātu pieeju aizdevumu atgūšanai.

Privāts īstermiņa kredīts

Tikai uzņēmums, no kura aizņematies, zina par jūsu aizdevumu. Šis īstermiņa kredīta aspekts ir diametrāli pretējs aizņēmumam no, piemēram, draugiem, radiniekiem, paziņām. Ātrie kredīti, tātad, neļauj citiem uzzināt par jūsu finansiālajām grūtībām, kas noņem vērā ņemamu sociālu slogu no jūsu pleciem.

Droši, ātri, ērti

●             Īstermiņa kredīts ar nosaukumu vien vēsta, ka kredītu saņemt var ātri. Cik ātri? Ļoti ātri – pēc pieteikšanās kredītam varat to saņemt pāris minūšu laikā.

●             Arī drošība, ka naudu saņemsit jūs, un tā neapmaldīsies pa ceļam, ir praktiski pilnībā garantēta, jo to saņemat bankas kontā, ar kuru piereģistrējāties kredīta saņemšanai.

●             Īstermiņa kredīts ir arī pārsteidzoši ērts, jo, lai to saņemtu, nav vajadzīgi pases dati vai galvojums; tā vietā varat kredītu saņemt vienkārši ar bankas kontu un mobilo tālruni, ja jums ir vismaz 18 (citviet – 19) gadu.

Protams, ka ātrajam kredītam ir arī savas ēnas puses, un regulāri varam dzirdēt un lasīt, kā kāds iekuļas nepatikšanās, tos izmantojot. Taču visam ir iemesli, un naidam, kas vērsts pret īstermiņa kredītiem, saknes var atrast trīs vienkāršos argumentos: a) problēmas ar banku kredītiem presē netiek uzsvērtas; b) ātro kredītu var noformēt ļoti vienkārši, tāpēc bieži rodas problēmas ar tā atdošanu; c) ātro kredītu var noformēt arī personas bez ienākumiem, jo ātro kredītu sniedzējiem nav pieejami dati par kredītus noformējošās personas ienākumiem.

Tātad, šķiet, esam secinājuši, ka ātrie īstermiņa kredīti ir aizdevumi ar savām priekšrocībām un saviem trūkumiem, bet tautas viedoklis par tiem, kā tas bieži gadās, ir lielā mērā neinformēts.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *