Īstermiņa kredīta formēšana

Īstermiņa kredītu Jūs formēsiet tādā gadījumā, ja nepieciešamā aizņēmuma summa nav liela, vien daži simti eiro, kaut gan tagad Jau ir firmas, kuras piedāvā izsniegt arī lielākas naudas summas īstermiņa kredītam. Formējot šādu kredīta bez ķīlas veidu, pozitīva lieta ir tā, ka pieteikumu varat noformēt atrodoties jebkurā vietā pie datora, tātad, ņemot vērā mūsdienu straujo dzīves ritmu, nebūs jātērē lieks laiks dodoties uz kredītiestādi.

ZUZ ātrie kredīti

Kreditlimitu Jūs formēsiet, ja Jums  nepieciešamā summa būs lielāka. Šo kredīta veidu var noformēt no 1000-2000 eiro apmērā (izskatot individuāli Jūsu kredītvēsturi, Jūsu oficiālos ienākumus, līdz ar to,- reālo iespēju atmaksāt). Atverot kredītlīniju, ļoti pateicīgs faktors, ka naudu Jūs varat izņemt pa daļām, procenti būs jāmaksā tikai par izmantoto summu. Un kredītlīniju neizmantojot, nekādi procenti vispār nav jāmaksā, tātad,- maksāsiet tikai par to laika periodu, kurā nauda tiks izmantota. Līdz ar to, tas ļauj Jums ekonomiskāk izmantot kredītiespējas, jo Jūs ekonomējiet naudas līdzekļus uz procentu summu. Bez tam, – izvēloties šādu kredīta bez ķīlas veidu, Jūs varat naudu atgriezt un, pie vajadzības aizņemties atkārtoti, pat vairāk kārt un naudas izņemšanas pakalpojums Jums ir bez maksas. Nosacījums,- sava piešķirtā kredītlimita ietvaros. un galu galā,- ļoti laba opcija – Jūs kredīta atmaksas grafiku plānojat pats, šajā ziņā kreditoram nav nekādu nosacījumu, kas bieži vien ir būtisks faktors. Ja Jums ir iespēja, varēsiet atmaksāt vairāk, ietaupīsiet uz procentu maksājumu.

Gan ātrais kredīts, gan kredītlīnijas kredītu veidi ir ātri noformējami, līdz ar to nepieciešamie naudas līdzekļi, pēc kredīta pieprasīšanas, pieejami tās pašas, vai nākošās dienas ietvaros. Tātad, ja dzīvē pienākušas negaidītas finansiālas dabas problēmas, vairs nebūs nepieciešams ieķīlāt sev piederošos īpašumus un mantu. Trešais veids kā iegūt kredītu bez ķīlas ir kredītiestādei vai bankai pieprasīt patēriņa kredītu. Patēriņa kredīta iespējamā summa Latvijā ir līdz pat 15000 eiro. Tātad kredīta ķīla būs Jūsu regulārie ienākumi bankas kontā, Jūsu konts darbosies kā kredīta ķīla. Šajā kredīta variantā Jums būs noteikta konkrēta procentu likme un sastādīts konkrēts atmaksas grafiks, kurš precīzi būs jāievēro. Kredītu bez ķīlas var izmantot ikviens Latvijas pilsonis no 18 gadu vecuma. Lai Jums pārdomāti pirkumi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *