Īstermiņa aizdevums tikai 30 minūšu laikā

Vai esi nonācis situācijā, kad ar saņemto algu nepietiek, lai nokārtotu negaidīti radušos situāciju? Mūsdienu straujajā pasaulē tas var notikt ar jebkuru cilvēku, tādēļ nesatraucies un zini, ka Tev ir dažādi veidi, kā risināt šo problēmu – ja redzi, ka naudas problēmas būs ilgstošas un Tev nav citu alternatīvu papildus līdzekļu iegūšanai, vari vērsties bankā pēc patēriņa kredīta, bet ja redzi, ka naudas problēmas radušās tikai uz pāris dienām vai nedēļām, iespējams īstermiņa aizdevums pie nebanku kreditoriem Tev būs piemērotāks.

Īstermiņa aizdevums – ātrais kredīts, kredītlīnija, patēriņa kredīts

Nebanku kreditori Latvijā būtībā piedāvā tikai īstermiņa kredītus, kuru atmaksas periods nepārsniedz 5 gadus. Attīstoties tehnoloģijām un finanšu kreditēšanas pakalpojumiem, šobrīd ir dažādi īstermiņa aizdevumu veidi, kuri tiek piedāvāti patērētājiem:

  • Ātrais kredīts – īstermiņa aizdevums, kas tiek izsniegts uz 30 dienām un kura atmaksa pēc būtības ir paredzēta, saņemot nākamo darba algu. Šī aizdevuma summas svārstās no 300 eiro, aizņemoties pirmo reizi, līdz pat 1500 eiro, aizņemoties atkārtoti;
  • Kredītlīnija – īstermiņa aizdevums, kas darbojas kā sava veida kredītkarte – kreditors izsniedz kredītņēmējam noteiktu naudas summu uz noteiktu termiņu, kuru tas var izmantot pēc nepieciešamības – pa daļām vai visu uzreiz -, bet procenti ir jāmaksā tikai no izlietotās naudas summas;
  • Patēriņa kredīts – aizdevums, kas paredzēts lielākiem pirkumiem. Atšķirībā no ātrā kredīta, patēriņa aizdevums tiek izsniegts uz ilgāku laiku un ar mazākām procentu likmēm.
  • Pirmais kredīts bez maksas – Pirmais kredīts ar 100% atlaidi komisijas/procentu maksai par kredītu izmantošanu! Tas nozīmē, ka pirmais kredīts tiks izsniegts bez procentu maksas un atmaksāt vajadzēs tik, cik aizņēmāties.

Īstermiņa aizdevumi pie Ferratum Bank – dažādas iespējas, dažādām dzīves situācijām

Ferratum bank

Ferratum Bank ir starptautisks nebanku kreditors, kas Latvijā strādā jau vairākus gadus un ir viens no retajiem kreditoriem, kas saviem klientiem piedāvā 3 dažādu veidu īstermiņa aizdevumus, kas pieejami apmēram 30 minūšu laikā:

  • Īstermiņa aizdevums – Ferratum Bank nelieto terminu ātrais kredīts, bet pēc savas būtības tas atbilst tieši šim aizdevuma veidam. Ferratum Bank īstermiņa aizdevuma ir līdz 400 eiro, kurus var paņemt uz 15 vai 30 dienām. Jauniem klientiem aizdevums līdz 350 eiro tiek piedāvāts bez maksas, bet pastāvīgajiem klientiem, aizņemoties 400 eiro, maksa par aizdevumu būs 35.20 eiro;
  • Kredītlimits – aizdevums, kas pie citiem kreditoriem tiek dēvēts par kredītlīniju. Ferratum Bank saviem klientiem piedāvā kredītlimitu līdz 1000 eiro jaunajiem klientiem un līdz 1200 eiro pastāvīgajiem klientiem. Arī kredītlimits jaunajiem klientiem tiek piešķirts ar īpašiem nosacījumiem – pirmās 30 dienas bez komisijas maksas;
  • Patēriņa kredīts – aizdevums no 50 līdz 1500 eiro un kuru Ferratum Bank klienti var paņemt uz laiku sākot no 6 mēnešiem līdz pat vienam gadam.

Kā redzams, Ferratum Bank saviem klientiem piedāvā vairākus aizdevumu veidus, kas var būt noderīgi dažādās dzīves situācijās, tomēr vienmēr piesakies kredītam tikai tad, ja tas patiešām ir nepieciešams, kā arī rūpīgi izvērtē savu maksātspēju!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *