Icredit.lv

Icredit ir ātro kredītu izsniedzējs Latvijā. Ātrais kredīts no icredit ir pieejams vecumā no 21 – 60 gadiem, jābūt regulāriem ienākumiem un protams jābūt Latvijas Republikas pilsonim vai pastāvīgajam iedzīvotājam, kā jau tas ir pieņemts. Īstermiņa kredītam var pieteikties jebkurā laikā, bet Icredit darba laiks ir darba dienās no 9:30 līdz 17:30.

Icredit ātrais kredīts

Icredit piedāvājumā ir četras kredītu summas: 80 Eur, 150 Eur, 200 Eur un 300 Eur. Icredit ātrais kredīts internetā tiek izsniegts uz termiņu no 30 dienām līdz 12 mēnešiem. Jūs varat pieteikties kredītam uz termiņu līdz 30 dienām, līdz 2 mēnešiem, līdz 3 mēnešiem, līdz 4 mēnešiem, līdz 5 mēnešiem, līdz 6 mēnešiem vai 12 mēnešiem.

Icredit ir vienas no augstākajām procentu likmēm, bet tā plus ir kredīta atmaksas termiņš uz kuru iespējams aizņemties ātro aizdevumu internetā bez ķīlas, bez galvojuma. Papildus iespējams pagarināt kredīta atmaksas termiņu. Šāds papildpakalpojums ļauj kredītņēmējam bez nekādām problēmām un nepārkāpjot līguma punktus pagarināt kredīta atmaksas termiņu. Šādu iespēju piedāvā arī SMScredit.lv un citi īstermiņa kredīta izsniedzēji. Pirmais kredīts bez procentu maksas no Icredit pagaidām netiek piedāvāts.

Kāpēc aizņemties no Icredit?

Kredītu var atļauties tikai cilvēki ar ienākumiem un cilvēki, kuri vairāk vai mazāk ir pārliecināti, ka spēs atmaksāt ātro kredītu internetā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *