Icredit ātrais kredīts

Icredit ātros kredītus uz nenoteiktu laiku neizsniedz! Apskatīt citus ātros kredītus, kuri joprojām darbojas.

Icredit piedāvā aizņemties ātro kredītu no Eur 80 līdz Eur 300 ar atmaksas termiņu no 30 dienām līdz 12 mēnešiem. Aizņemties naudu no Icredit var izpildot trīs vienkāršus soļus. Aizpildi reģistrācijas formu ievadot pamata informāciju,  kontaktu informāciju un finanšu informāciju, apstiprini kontu pārskaitot Eur 0,15 uz Icredit bankas kontu un gaidi naudu savā bankas kontā.

Kas var saņemt Icredit ātro kredītu

  • 21 līdz 60 gadus vecs Latvijas pilsonis vai pastāvīgais iedzīvotājs
  • ar darba vietu un ienākumiem
  • bez pārkāptām kredītsaistībām un kavētiem maksājumiem citās kredītiestādēs
  • bez neatmaksātiem kredītiem ICREDIT

Icredit piešķir ātro kredītu, izvērtējot katra klienta maksātspēju. Tas nozīmē, ka Icredit var piedāvāt mazāku kredīta summu, nekā tika pieprasīts.

Cik daudz var aizņemties no Icredit

Icredit piedāvā ātro kredītu internetā līdz 300 Eur jau pirmajā reizē. Tas ir ātrais kredīts internetā ar termiņu līdz 12 mēnešiem. No Icredit var aizņemties ātrā kredīta summas 80 Eur, 150 Eur, 200 Eur un 300 Eur. No Icredit var aizņemties ātro kredītu uz laiku līdz 30 dienām, 2 mēnešiem, 3 mēnešiem, 4 mēnešiem, 5 mēnešiem, 6 mēnešiem un 12 mēnešiem.

Par Icredit ātro kredītu

Icredit jeb SIA LATVIJAS KREDĪTDEVĒJU APVIENĪBA galvenais komercdarbības veids ir pārējā kredītu izsniegšana. Icredit saviem klientiem piedāvā apskatīt visas izmaksas, kas saistītas aizņemoties ātro kredītu internetā no Icredit. Izvēloties kredīta pamata summu un atmaksas termiņu, Tu vari redzēt ātrā kredīta kopējo summu, atmaksas termiņu, atmaksājamo summu, mēneša procentu likmi,  gada procentu likmi un katra maksājuma datumu. Icredit ir uzticams Latvijas ātro kredītu izsniedzējs, kas izsniedz ātros kredītus bez ķīlas un galvojuma.

Icredit aizdevuma pagarināšana

Ja Jūti, ka nespēsi aizdevumu atmaksāt paraudzētajā laikā, tad Icredit piedāvā aizdevuma termiņa pagarināšanu. Ātrā aizdevuma termiņa pagarināšana jāveic savlaicīgi, līdz kredīta maksājuma termiņa beigām. Aizdevumu var pagarināt uz 30 dienām. Šādu iespēju piedāvā teju katrs ātro kredītu izsniedzējs Latvijā, lai aizņēmējs nenonāktu parādnieku reģistros.

Icredit ātrā kredīta grafika maiņa

Icredit saviem klientiem piedāvā lielisku papildpakalpojumu jeb grafika maiņu. Grafika maiņa ļauj atvieglot kredīta atmaksu, ietaupīt un lieki nepārmaksāt. Piemērs: Ja Tu esi aizņēmies ātro kredītu 300 Eur uz 30 dienām, bet Jūti, ka nespēsi atmaksāt tik lielu naudas summu uzreiz, tad Icredit piedāvā atmaksas termiņu grozīt uz 6 mēnešiem. Šādā gadījumā ikmēneša maksājumi būs daudz mazāki. Tai pat laikā Tev būs iespēja dzēst visu pamatsummu pirms termiņa. Ātrā kredīta grafika maiņa darbojas arī otrādi. Piemērs: Ja Tu esi aizņēmies ātro kredītu 200 Eur uz 6 mēnešiem, bet Jūti, ka vari atmaksāt daudz lielāku naudas summu uzreiz, tad samazini atmaksas termiņu, lai nevajadzētu lieki pārmaksāt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *