Icredit

Jums vajadzīgs kredīts ātrais no 80 līdz 300 eiro? Tieši šādu ātro kredītu summu piedāvā aizņemties Icredit ātro kredītu izsniedzējs. Ātrā kredīta atmaksas termiņš ir ļoti interesants, jo tiek piedāvāts atmaksas termiņš no 30 dienām līdz 12 mēnešiem. Tātad Jūs varat aizņemties ātro kredītu internetā no 80 līdz 300 eiro uz atmaksas termiņu no 30 dienām līdz 12 mēnešiem.

Ātro kredītu internetā bez ķīlas var saņemt vecumā no 20 gadiem līdz pat 60 gadiem. Šis aizdevējs pieprasa darba vietu un pastāvīgus ienākumus, kas ļauj atmaksāt ātro kredītu. Naudu var saņemt Latvijas pilsonis vai pastāvīgais iedzīvotājs. Naudu var saņemt aizņēmējs bez pārkāptām kredītsaistībām un kavētiem maksājumiem citās kredītiestādēs. Icredit piešķir ātro kredītu, izvērtējot katra klienta maksātspēju. Tas nozīmē, ka Icredit var piedāvāt mazāku kredīta summu, nekā tika pieprasīts.

Icredit piedāvā atlikt kredīta atmaksas termiņu. Šis ir tas papildpakalpojums, kas noder situācijās, kad klients nespēj atmaksāt visu pamata summu aizņēmējam atmaksas brīdī. Atlikt ātrā kredīta atmaksas termiņu pie Icredit var līdz pat 30 dienām.

Aizņemies atbildīgi, jo ātrais kredīts no Icredit un citiem Latvijas īstermiņa aizdevējiem ir piemērots īstermiņa risinājumiem. Izvērtē savas naudas atdošanas iespējas, lai nerastos problēmas ar ātrā kredīta atmaksu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *