Greencredit ātrais kredīts

Lai saņemtu ātro kredītu no Greencredit, tev būs nepieciešams tikai bankas konts un aktīvs mobila telefona pieslēgums. Greencredit izsniedz ātros kredītus no Eur 50 līdz Eur 425 uz atmaksas termiņu no 14 līdz 30 dienām.

Pirmais kredīts bez maksas par procentiem līdz 300 eiro jaunajiem klientiem. Ja esi jauns klients, tad piesakies Greencredit kredītam internetā!

Piesakies kredītam internetā

Greencredit ātrais kredīts

Greencredit ātrais kredīts internetā ir bez ķīlas un galvojuma. Naudu bankas kontā var saņemt pāris minūšu laikā. Jau pirmajā reizē tu vari pieteikties kredītam līdz 300 Eur. Ja nauda tiks atdota laikā bez pārkāpumiem, tad jau otrajā reizē tev būs pieejams ātrais greencredit kredīts internetā līdz 425 Eur.

Kas nepieciešams, lai es varētu saņemt ātro kredītu?

 • Bankas konts;
 • Mobilais telefons;
 • Kredītvēsture bez pārkāptām kredītsaistībām un kavētiem maksājumiem citās kredītiestādēs;
 • Vecums no 21 līdz 75 gadiem.

Tev būs jāveic vienreizēja maksa 0,01 Eur apmērā. 1 cents jāpārskaita uz aizdevēja kontu, lai tiktu pabeigta reģistrācija un apstiprināts lietotā konts. Ja jau esi reģistrējies pie Greencredit, tad otrreiz tas nav jādara.

Kā pieteikties Greencredit kredītam

Reģistrējies mājas lapā izpildot visas Greencredit prasības un apstiprini lietotāja profilu. Uzmanīgi aizpildi reģistrācijas formu, jo kļūdainu datu ievadīšana liegs saņemt ātro kredītu. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc tiek atteikts ātrais kredīts. Ja visu izdarīsi pareizi, tad saņemsi vēstuli ar visu nepieciešamo informāciju, lai varētu autorizēties un pieteikties kredītam. Kredītam vari pietikties uzreiz pēc ielogošanās savā lietotāja profilā. Kredītam var pieteikties arī nosūtot SMS. Kad pieteikums ātrajam kredītam internetā ir iesniegts, tad atliek gaidīt naudu savā bankas kontā.

Pirmais kredīts bez maksas

Greencredit jaunajiem klientiem piedāvā pirmo kredītu aizņemties bez procentiem par to nemaksājot ne komisijas maksu, ne procentus. Jūsu izmaksas būs tikai reģistrācijas maksa Eur 0.01. Pirmajā reizē Tu vari aizņemties no 50 Eur līdz 300 Eur lielu ātro kredītu uz laiku līdz 30 dienām. Izvēlies sev piemērotāko naudas summu, atmaksas termiņu un piesakies jau tagad lieki nedomājot, jo pirmais kredīts bez procentiem – Tas tiešām ir izdevīgs ātrais kredīts internetā.

Nespēj atmaksāt Greencredit ātro kredītu?

GreenCredit.lvJa radušās problēmas ar Greencredit ātrā kredīta atmaksu, tad labs risinājums ir atmaksas termiņa pagarināšana. Atmaksas termiņu var pagarināt uz 30 dienām. Izvēlies sev piemērotāko atmaksas termiņu un pagarini atmaksas termiņu, lai netiktu pārkāpti līguma nosacījumi.

Greencredit darba laiks ir no pirmdienas līdz piektdienai no 13:00 līdz 18:00, bet sestdienās un svētdienās šis uzņēmums nestrādā (brīvs). Greencredit ātrajam kredītam var pieteikties jebkurā diennakts laikā – reģistrējoties un piesakot kredīta summu un atmaksas termiņu.

Uzņēmums:

 • SIA GREENCREDIT
 • Reģistrācijas numurs: 40103298741
 • PVN reģ. Nr: 40103298741
 • Juridiskā adrese: Zemitāna iela 2b, Rīga, LV-1012
 • E-pasts: info [at] greencredit [.] lv
 • Klientu apkalpošanas tālrunis: 67885575
 • Speciālā atļauja (licence) patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai Latvijas Republikā Nr. NK-2016-048.

2018. gadā ir parādījies interesants darba laiks. Citas izmaiņas nav, ja neskaita to, ka atmaksas termiņš pagarināms tikai uz 30 dienām.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *