Godīgs aizdevējs

Izdevušās kredītsaistības balstās uz abpusēju sapratni un godīgumu gan no aizdevēja, gan kredīta ņēmēja puses, līdz ar to, meklējot piemērotāko kredīta variantu, būtu jāņem vērā ne tikai aizdevuma piedāvājumā norādītā procentu likme, bet arī kredīta izsniedzēja reputācija un attieksme pret klientu.

ZUZ

Par kreditora attieksmi pret klientu ļoti daudz ko pasaka tā mājas lapa un tajā atrodama informācija. Godīgam aizdevējam rūp savi klienti un tas darīs visu iespējamo, lai tie būtu informēti par tā sniegtajiem pakalpojumiem, izprastu to noteikumus un spētu izpildīt noslēgtās kredītsaistības, lai atkārtotas nepieciešamības gadījumā, nebaidītos atgriezties un lūgt palīdzību tam pašam aizdevējam.

Godīga aizdevēja mājas lapā atradīsiet informāciju gan par aizdevuma nosacījumiem un izmaksām, gan arī pašu aizdevēju, organizācijām, kurās tas piedalās, valsts izsniegtajām licencēm, kā arī kontaktinformāciju, kuru izmantojot varēsiet rast atbildes uz visiem Jums interesējošajiem papildus jautājumiem.

Aizdevējus, kuri savus pakalpojumus piedāvā dažādos sludinājumu portālos, norādot kontaktinformāciju, taču neko vairāk nepaskaidrojot par piedāvāto aizdevumu un tā nosacījumiem nevar uzskatīt par godīgiem aizdevējiem, turklāt to darbību visticamāk neuzrauga valsts iestādes un tiem nav derīgas licences kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai, tāpēc no šādu aizdevēju pakalpojumu izmantošanas vajadzētu izvairīties.

Lai pasargātu sevi un saņemtu kvalitatīvu un izdevīgu aizdevumu, izvēlieties noformēt kredītu tikai pie licencētiem un sabiedrībā pazīstamiem kredītu izsniedzējiem. Esi zinošs aizņēmējs – izlasi visus noteikumus pirms piesakies kredītam.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *