Finanza.lv

Finanza.lv ir ātro kredītu devējs, kas izsniedz arī ilgāka termiņa Finanza ātrais kredītsaizdevumus. Finanza.lv sniedz kredītņēmējiem iespēju aizņemties līdz pat 1000 eiro termiņā līdz trim gadiem, kā arī līdz 700 eiro termiņā līdz 30 dienām. Finanza.lv izceļas ar to, ka šis kredītdevējs izsniedz pirmo aizdevumu līdz 200 eiro bez procentiem, kā arī ar to, ka tiek piedāvāts ilgtermiņa aizdevums tiem, kas mēnesī nevar atļauties maksāt pārāk daudz.

Finanza.lv ātrais kredīts – izdevīgs?

Varētu teikt, ka Finanza piedāvātais ātrais kredīts īpaši neatšķiras no citu kredītdevēju piedāvātā. Un tomēr Finanza.lv kā kredītdevējam ir vairākas spēcīgas puses – pirmais kredīts bez procentiem; kredītu izsniedz ātri; tas ir relatīvi nepazīstams, tādēļ varat to izmantot arī pēc tam, kad esat pirmo bezprocentu kredītu saņēmuši pie citiem kredītdevējiem; tam ir ļoti ērta mājaslapa un daudz interesantu piedāvājumu dažāda kalibra un vēlmju kredītņēmējiem; u.t.t. Vēl svarīgi ir arī šī kantora darbalaiki, kas ļauj saņemt ātro kredītu arī tad, kad citi kredītdevēji to neļauj. Turklāt Finanza ir Latvijas Nebanku kredītdevēju asociācijas biedrs, kas nozīmē, ka tam ir zināmi principi saziņā un attieksmē pret klientiem.

Aizņemies atbildīgi

Kaut arī bezprocentu ātrais kredīts ir vilinošs piedāvājums, jāmin, ka gandrīz puse no kredītņēmējiem, kas ņēmuši kredītu bez procentiem, to pēcāk nav atmaksājuši laikā. Tādēļ ir vērts padomāt – cik tad īsti izmaksās šis bezprocentu kredīts? Vai nebūs jālūdz palīdzība radiem, draugiem, vai vēl trakāk – jānonāk parādu gūstā pārsimts latu dēļ? Starp citu, vēl pāris vārdi par Finanza.lv – kaut arī pirmais kredīts pie šī kredītdevēja pieejams bez procentiem, to varat pagarināt par nedaudz dārgāku cenu, nekā pie citiem kredītdevējiem. Tādēļ apdomājiet rūpīgi, pirms aizņematies kredītu – jebkādu un jebkurā summā.

Finanza ātrais kredīts – ātri, ērti, droši!

6 Replies to “Finanza.lv”

 • Aizdevumu piedāvājums starp īpaši smagiem
  Jums iratbalsts pētniecībai , nu restart
  darbībām , vai projektam, vai jūs pērkat
  dzīvokli , bet diemžēlbanka lūdz jūs nosacījumus , kas
  jūs nevarat pabeigt . Vairāk rūpes es esmu
  jo īpaši, lai palīdzētu jums .

 • Jūs atrisināt savas finansiālās problēmas?

  Ir nepieciešams kredīts? Jūs noraidīja bankas un jūs vēlaties, lai saņemtu aizdevumu, lai atbilstu jūsu jebkuru vajadzības? Nekādu problēmu. Neatkarīgi no jūsu finansiālo situāciju. Es piedāvāju hipotēkas, komerciālu aizdevumu, starptautisko aizdevumu, personas aizdevumiem un aizdevumiem Exclusive izglītības aizdevumiem. Es piedāvāt aizdevumus pieejamus partnerības, citām valsts un privātā sektora, kā arī daudzi citi. Es esmu pieejams, lai jūs piešķirat jebkādu kredītu, nekustamais īpašums, finanšu, un vairāk. Es piedāvāju gan ilgtermiņa un īstermiņa kredīta termiņa. Sazināties ar mani šodien un saņemt pirmās klases finanšu pakalpojumus.

 • Vai jūs vēlaties saņemt kredītu, lai īstenotu Jūsu projektu, ko vēlaties gūt labumu no nemateriālās vērtības, jūs vēlaties saņemt kredītu, lai finansētu savas studijas ārzemēs, jūs vēlaties mainīt auto, jūs aprīkot ar ierīcēm, jūs vēlaties jaunu māju.

 • Sveiks, es regulāri pārbaudu jūsu jauno stuff. Jūsu stāstu stāsts ir lieliski,
  Turpiniet darīt to, ko darāt!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *