Finanza ātrais kredīts

Finanza ātrais kredītsFinanza ir jauns un uzticams ātro kredītu aizdevējs. Finanza izsniedz pirmo ātro kredītu līdz Eur 300 bez procentiem – atmaksājiet tik, cik aizņēmāties. Finanza piedāvā aizņemties ātro kredītu no Eur 40 līdz Eur 700 uz atmaksas termiņu no 7 līdz 30 dienām.

Finanza ir saņēmis speciālo atļauju (licenci) patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai Latvijas Republikā. Tas nozīmē, ka Finanza ir nopietns aizdevējs ar mērķi piedāvāt kvalitatīvus pakalpojumus Latvijas Republikas iedzīvotājiem.

Saņemt Finanza ātro kredītu

Saņemt ātro kredītu

Saņemt Finanza kredītu / Uzzināt vairāk par Finanza kredītu

Finanza pieteikumus pieņem 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā. Reģistrējieties, piesakiet kredītu un saņemiet naudu. Piesakieties kredītam jau nekavējoties, jo pirmais kredīts līdz 200 eiro tiek izsniegts bez procentiem – atmaksājiet tik, cik aizņēmēties.

Kāpēc izvēlēties Finanza ātro kredītu

 • Pirmais kredīts bez procentiem;
 • Ātrais kredīts līdz Eur 700 jau otrajā reizē;
 • Atmaksas termiņa pagarināšanas iespēja;
 • Pieteikties var jebkurā laikā un vietā;
 • Atlaides kredītam gan pirmajā, gan nākamajās aizņemšanās reizēs;
 • Profesionāla klientu apkalpošana ikvienam klientam;

Kas var saņemt Finanza ātro kredītu

Finanza ātrais kredīts internetā  ir pieejams personai:

 • kura ir Latvijas Republikas pilsonis vai nepilsonis ar pastāvīgu uzturēšanās atļauju;
 • vecumā no 20-70 gadiem;
 • ar deklarētu un faktiskās dzīvesvietas adresi Latvijas Republikā;
 • ar pastāvīgu mobilā telefona pieslēgumu;
 • ar bankas norēķinu kontu jebkurā no Latvijas komercbankām;
 • kurai nedrīkst būt pārkāptas citas kredītsaistības vai kavēti maksājumi;
 • kurai ir regulāri ienākumi, kas ļauj atmaksāt aizņēmumu.
Finanza summas un atmaksas termiņš

Finanza piedāvā aizņemties ātro kredītu no Eur 40 līdz Eur 700. Pirmajā reizē var aizņemties summu no Eur 40 līdz 200 Eur. Tas nozīmē, ka pirmais kredīts no Eur 40 līdz Eur 200 tiek izsniegts bez procentiem – atmaksājiet tik, cik aizņēmāties! Otrajā reizē un turpmākajās reizēs drīkst aizņemties summu no Eur 40 līdz 700 Eur bez ķīlas un galvojuma tikai dažu minūšu laikā.

Kā atmaksāt Finanza ātro kredītu

Finanza kredīti

Finanza izsniedz ātro kredītu ar atmaksas termiņu no 7 līdz 30 dienām. Atmaksas termiņa beigās, Jums ir jāatmaksā ātrais kredīts vai jāpagarina atmaksas termiņš. Atmaksas termiņa pagarināšana ir par maksu un jāveic pirms kredīta atmaksas. Atmaksas termiņu iespējams pagarināt par 7, 14 vai 30 dienām. Atmaksas termiņu iespējams pagarināt tik reizes, cik nepieciešams.

Kredīta atmaksas termiņu vari pagarināt vairākas reizes, ja vien tu veic pagarinājuma maksu un ievēro aizdevuma līguma nosacījumus. Ierobežojumi iestājas, kad kopējā pagarinājumu, komisijas maksas un kavējuma naudas summa ir sasniegusi 100% no aizdevuma pamatsummas. Iesakām pagarināt tikai tādos gadījumus, ja ir radušās problēmas ar kredīta atmaksu. Ja Jūs spējat atmaksāt visu ātro kredītu izvēlētajā atmaksas termiņā, atmaksājiet izvēlētajā laikā vai pirms termiņa, lai atbrīvotos no saistībām pret aizdevēju. Kredītu var atmaksāt jebkurā bankas filiālē, kā arī caur internetbanku.

Saņemt Finanza kredītu / Uzzināt vairāk par Finanza kredītu

Finanza strādā tā, lai kļūtu par klienta pirmo izvēli. Finanza ātro kredītu var pieteikt 24 stundas diennaktī, septiņas dienas nedēļā. Finanza darba laiks Darba dienās: no 9:00 līdz 20:00, bet brīvdienās no 09:00 līdz 16:00. Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet, vai Finanza ātrais kredīts ir piemērots Jūsu situācijai!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *