Finansiālā situācija un mobilas aplikācijas

Ikviens no mums zina galveno ar finanšu plānošanu saistīto likumu – ir jātērē mazāk par to, ko nopelni. Tomēr tāpat mēs zinām arī to, ka naudas tērēšana ir individuāla, tā ir balstīta uz dažādiem plānotiem un spontāniem lēmumiem, kuri mēneša beigās Tev var likt domāt par nepieciešamību meklēt ārēju finansiālu palīdzību. Kā zināms, mūsdienās ļoti bieži šādos gadījumos cilvēki piesakās ātrajiem kredītiem. Sava budžeta plānošana var būt gana sarežģīts, bet ļoti svarīgs uzdevums, tādēļ mobilo tehnoloģiju uzņēmumi ir izveidojuši iespēju cilvēkiem sekot līdzi saviem tēriņiem, izmantojot mobilās aplikācijas.

Budžeta pārvaldīšana, izmantojot viedtālruni, ir ļoti vienkārša

Neprasme plānot savu budžetu ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc cilvēki tik ļoti bieži piesakās ātrajiem kredītiem. Pieaugošo dzīve ir saistīta ar noteiktām finansiālām atbildībām, kas ietver ne tikai dzīvokļa rēķinu apmaksu, bet arī:

  • Līzingu par mašīnu;
  • Mašīnas remontu un apdrošināšanu;
  • Pārtiku un apģērbu;
  • Studiju kredīta nomaksu;
  • Izklaidi, kultūras pasākumu apmeklēšanu.

Mūsdienu straujais dzīves ritms ne vienmēr dod iespēju un laiku rūpīgi izanalizēt savu budžetu, kas ļautu saprast – kur tiek tērēts visvairāk un kurās lietās varētu ietaupīt. Lai cilvēkiem atvieglotu šī tik ļoti svarīgā jautājuma kārtošanu, šobrīd ir pieejamas neskaitāmas mobilās aplikācijas, kuras var tikt izmantotas līdzekļu uzskaitei, budžeta plānošanai, līdzekļu ietaupīšanai. Turklāt lielākā daļa no šīm aplikācijām ir pieejama bez maksas.

Kādas ir iespējas?

Naudas aizdošana

Aplikācijas, kuras var tikt izmantotas finansiālās situācijas uzlabošanai un palīdzēt izvairīties no kredītiem negaidītu izdevumu gadījumā, ir:

  • Banku aplikācijas – lielākā daļa banku piedāvā saviem klientiem pieeju to mobilajām aplikācijām, kas ļauj Tev jebkurā laikā un vietā iegūt pieeju savam kontam, tādā veidā monitorējot to. Šis ir pavisam vienkāršs veids, kā sekot līdzi savām finansēm;
  • Finanšu plānošanas aplikācijas – šādas aplikācijas ļauj Tev uzskaitīt savus izdevumus un ienākumus, dod iespēju izveidot atskaites par izdevumiem, kas ir sadalīti konkrētās kategorijās, ļauj izveidot budžeta plānu un katru dienu iegūt informāciju par to, vai esi iekļāvies noteiktajā budžetā;
  • Aplikācijas, kas paredzētas izdevīgiem piedāvājumiem – mobilo aplikāciju vidū pastāv arī tādas, kurās, piemēram, ir apkopoti izdevīgi pusdienu piedāvājumi. Tas var palīdzēt ietaupīt naudu ikdienā, ēdot pusdienas darbā.

Lieliskas lietotnes

Ienākumi vs izdevumi

Wallet – Budžets Tracker

Krājumi – reālā laika akciju cenas

Izvēloties konkrētu finanšu plānošanas aplikāciju, pievērs uzmanību tam, kā tajā tiks ievadīti dati – tas būs jādara Tev pašam manuāli, vai aplikācija savienosies ar Tavu bankas kontu un no tā automātiski ņems datus. Protams, šajā gadījumā īpaša uzmanība jāpievērš datu drošībai, tādēļ labāk izvēlēties aplikāciju, kas ir populāra vairāku lietotāju vidū un kurai ir labas atsauksmes. Tāpat, lai sevi pasargātu, izejot no aplikācijas, vienmēr izlogojies no tās.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *