Ferratum patēriņa kredīts

Tāpat kā to darījuši daudzi aizdevēji pēdējā laikā, arī Ferratum, ātro kredītu pionieris un jaunās modes uzsācējs Latvijā, ir nedaudz pārkvalificējies un vairs nepiedāvā tikai ātros kredītus, bet arī cita veida pakalpojumus – gan kredītlimitu, gan patēriņa kredītu. Ferratum jaunākais pakalpojums – patēriņa kredīts (agrāk PlusLoan kredīts) – faktiski jau sākotnēji bija un ir patēriņa kredīts jau esošajiem Ferratum klientiem. Tam ir garāki apmaksas termiņi, kā arī zemāki procenti par ātrajā kredītā piedāvātajiem. Šajā rakstā īsi apskatīsim Ferratum patēriņa kredīta pakalpojuma specifiku.

Saņemt kredītu

Ferratum patēriņa kredīts – svarīgākais

  • Aizdevums no 50 līdz 1500 eiro, termiņā no 2 līdz 12 mēnešiem;
  • Patēriņa kredīts pieejams tiem, kas sekmīgi aizņēmušies un atdevuši vismaz vienu Ferratum kredītu;
  • Vajadzīga nevainojama kredītvēsture, kā arī jābūt izpildītām aktīvajām saistībām;
  • Lai saņemtu kredītu, jābūt no 21 līdz 75 gadu vecam;
  • Patēriņa kredītu iespējams saņemt, ienākot savā Ferratum profilā;
  • Atmaksa notiek vienādos ikmēneša maksājumos, piemēram, ja kredīts un procenti 6 mēnešu kredītam ir 600 eiro, tad katru mēnesi jāatdod 100 eiro;
  • Patēriņa kredīts piemērots lielāku pirkumu iegādei, kā arī dārgu pakalpojum atmaksai – faktiski izmantojams kā banku piedāvātais patēriņa kredīts.

Kam izmantot patēriņa kredītu?

Patēriņa kredīts, kā minēts, var tikt izmantots lielāku pirkumu veikšanai, padārgu pakalpojumu apmaksai, kā arī visam citam, ko vien var par šādu naudas summu izdarīt. Maksimālā aizdevuma summa tiek noteikta, vadoties pēc jūsu ikmēneša ienākumiem, tādējādi arī samazinot pakalpojuma risku. Tā kā pakalpojums ir pieejams bijušajiem Ferratum klientiem, patēriņa kredīts tiks izsniegts summā, kas atbilst ienākumiem/izdevumiem, kurus būsit norādījuši pie reģistrēšanās, taču, gadījumā ja tie mainās, varēsit tos nomainīt savā klienta profilā. Ferratum bank patēriņa kredīts ir ļoti ērti un ātri paņemams, tomēr nevajadzētu par zemu novērtēt riskus, kas saistās ar jebkura kredīta izmantošanu.

Ferratum bank patēriņa kredīts

Patēriņa kredīts ir izdevīgāks par Ferratum piešķirto ātro kredītu – vismaz procentu ziņā, – un pakalpojuma ņēmējiem ir iespēja to paņemt ilgākā vai īsākā laika posmā, tādējādi pielāgojot ikmēneša maksājumu saviem ienākumiem un izdevumiem. Vienmēr ir iespējams kredītu atdot pirms laika, tādējādi ietaupot procentu maksājumus. Protams, vajag arī novērtēt to, ka, izmantojot patēriņa kredītu, var aizņemties tieši tik, cik nepieciešams, padarot to par ļoti labu aizdevumu cilvēkiem ar mazākiem ikmēneša ienākumiem. Tas ir, piemēram, ja mēnesī var veltīt tikai 40 eiro kredīta apmaksai, bet vajadzīga lielāka naudas summa, tad Ferratum patēriņa kredīts būs tieši laikā.

No otras puses, ir arī ļoti svarīgi nepārvērtēt savus spēkus, izvēloties šo kredītu. Tas ir, lai gan izdevīgāk ir atmaksāt lielāku ikmēneša maksājumu, labāk izvēlēties drošāku variantu, kura dēļ katru mēnesi nevajadzēs “savilkt jostas”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *