Ferratum Bank Kredītlīnija līdz 2000 eiro

Ferratum Bank Kredītlīnija palielināta līdz 2000 eiro un pirmās 30 dienas bez komisijas maksas par kredītlīnijas izmantošanu – atmaksā tik, cik aizņēmies.

Ferratum.lv bank kredītlimits līdz pat 2000 eiro. Ferratum noteiks tavu pieejamo kredītlimita summu. Varēsi ērti aizņemties pa daļām un atmaksāt pa daļām. Procenti ir jāmaksā tikai par izmantoto summu. Pieteikties un uzzināt savu personīgo kredītlimitu var jau šodien!

Ferratum bank ātrie kredīti ir īstermiņa aizdevumi bez ķīlas un galvotāja, kurus iespējams noformēt internetā, aizpildot pieteikumu, aizdevēja mājas lapā.

Aizdevējs Ferratumbank saviem jaunajiem klientiem piedāvā saņemt aizdevumu līdz pat 350 eiro – bez procentu un komisijas maksas. Tas nozīmē, ka aizņemoties no šī aizdevēja pirmo reizi, jums būs jāatmaksā tieši tikpat liela summa, cik aizņēmāties un ne centa vairāk.

Saņemt naudu bankas kontā

Pieteikties

Ferratum bank piedāvā izvēlēties vienu no ātro kredītu veidiem, kā arī piedāvā kredītlīniju, kas darbojas līdzīgi kā kredītkartes. Ja tiek izņemta summa 270 € apmērā, GPL 108,69%, procentu likme gadā ir 81,94% un kopējā atmaksājamā ir 408,66 €. Piemērs ir balstīts uz pieņēmumu, ka kredīts tiek atmaksāts 13 vienādos maksājumos, mēnesī maksājot 30 € un 14. mēnesī 18,66 €. Precīzs piemērs būs pieejams Ferratum bank kredīta kalkulatorā!

 

Ferratum patēriņa kredīti

Ferratum bank

Ja aizņemoties atkārtoti jums nepieciešamā naudas summa ir no 250 līdz 1500 EUR, kuru labprāt atmaksātu dalītajos maksājumos 6 līdz 12 mēnešu, tad jums izdevīgāks būs patēriņa aizdevums.

Kam pieejami Ferratum ātrie kredīti

Lai saņemtu kādu no iepriekš minētajiem Ferratumbank ātrajiem kredītiem:

  • Jums jābūt patstāvīgam Latvijas iedzīvotājam vecumā no 21 līdz 75 gadiem.
  • Jāsaņem regulāri ienākumi, kas būtu pietiekoši lieli, aizdevuma segšanai.
  •  Jābūt bankas kontam, kāda no Latvijas bankām, kā arī e-pasta adresei un telefona numuram.
  • Jābūt labai kredītvēsturei.

Pietikties aizdevumam iespējams aizdevēja mājas lapā, līdz ar to aizdevums ir pieejams atrodoties jebkurā vietā, kur iespējams izmantot datoru un interneta pieslēgumu.

Ja no šī aizdevēja aizņematies pirmo reizi, pirms aizdevuma pieteikuma aizpildīšanas jums būs jāveic reģistrācijas, kuras laikā tiks izveidots jūsu konts aizdevēja mājas lapā, no kura turpmāk varēsiet veikt visas nepieciešamās darbības, tai skaitā pieteikt aizdevumus.

Ferratum reģistrācija

Pirmais aizņēmums bez maksas

Pēc reģistrācijai nepieciešamo datu ievades un aizdevuma pieteikuma aizpildīšanas, jums uz Ferratum bank aizdevēja bankas kontu būs jāpārskaita 0,01 eiro cents, tādā veidā apstiprinot jūsu norādītā bankas konta patiesumu un piekrītot līguma nosacījumiem.

Aizņemieties atbildīgi, izvērtējot kredīta nepieciešamību un atmaksas iespējas paredzētajā laikā!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *