Ferratum Bank kredītlimits bez komisijas maksas

Informējam, ka ir veiktas izmaiņas Ferratum Bank pakalpojumā Kredītlimits un turpmāk šo pakalpojumu var izmantot pirmās 30 dienas bez komisijas maksas.

Ferratum bank

Jebkuru Jums pieejamo summu pirmo reizi varat atmaksāt 30 dienu laikā bez komisijas maksas. Bet ja aizdevumu vēlies atmaksāt pa daļām, tad varat veikt atmaksu pēc ikmēneša maksājuma grafika, sākot no 30 EUR mēnesī, šajā gadījumā komisijas maksa netiek piemērota par pirmo 30 dienu izmantošanu.

Atceries, ka aizņemties atkārtoti vari arī tad, ja tev jau ir atvērts kredītlimits. Aizņemties vari tik reizes, cik vēlies, nepārsniedzot tev pieejamo Kredītlimita summu. Pieejamo un atlikušo summu vari apskatīt savā klienta profilā. Atceries, ka ja velies un finansiāli spēj, tad aizdevumu vari apmaksāt arī ātrāk. Šādos gadījumos klientiem procentu summa arī samazinās, jo atmaksājot izmantoto kredītlimita summu ātrāk, Ferratum bank aprēķina dienas procentu likmi (atkārtots kredītlimits) tikai par izmantotajām aizdevuma dienām. Tātad veicot jebkādas saistības uz gadu vai ilgāk, tas nenozīmē, ka tagad visu gadu tev būs jāmaksā Ferratum bank. Ja izdodas uzkāpt uz zaļāka zara, tad kāpēc gan neapmaksāt visu summu ātrāk! Ilgtermiņā ietaupot savu naudu. Ferratum bank augsti vērtē un ciena savus klientus un patiesi tic, ka kopā spēj padarīt klientu dzīvi vieglāku. Uzņēmums veiksmīgi darbojamies jau 22 valstīs un ir pozitīvi apkalpojuši jau vairāk kā 1,5 miljonus klientu. Tieši tāpēc Ferratum bank aizņemšanās sistēma ir vieglākā un ātrākā. Pakalpojumi ir kvalitatīvi un, lai arī, kas būtu kredīta ņēmējs un, lai kurā pasaules malā viņš atrastos, Ferratum bank rūpīgi izvērtēs klienta aizņēmuma situāciju individuāli.

ZuZ.lv ātrais kredīts vēlās atgādināt, aizņemies atbildīgi. Galvenais nosacījums ir tērēt naudu tikai par lietām, kas palīdzēs atmaksāt ātro kredītu. Katrs aizdevums kādreiz arī ir jāapmaksā, tāpēc padomā pirms vēlies aizņemties. Un ja tomēr savādāk nevar, tad aizņemies pie Ferratum bank! Pie draudzīgāka aizdevēja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *