Ferratum bank kredītlimits

Ferratum, ātro kredītu nozares pionieris, kas faktiski uzsāka šādu biznesa veidu Eiropā, tagad piedāvā arī cita veida pakalpojumus – konkrētāk, kredītlimitu privātpersonām. Tas ir līdzīgs banku kredītkartēm, tikai kartes vietā jums tiek izveidots virtuāls konts, kuram uzlikts kredītlimits. Tas ir visnotaļ neparasts pakalpojums, taču to izmantot varat pavisam vienkārši.

Kur pieteikties Ferratum bank kredītlimitam

Pieteikties

Informējam, ka ir veiktas izmaiņas Ferratum Bank pakalpojumā Kredītlimits un turpmāk šo pakalpojumu var izmantot pirmās 30 dienas bez komisijas maksas. Jebkuru Jums pieejamo summu pirmo reizi varat atmaksāt 30 dienu laikā bez komisijas maksas. Bet ja aizdevumu vēlies atmaksāt pa daļām, tad varat veikt atmaksu pēc ikmēneša maksājuma grafika, sākot no 30 EUR mēnesī, šajā gadījumā komisijas maksa netiek piemērota par pirmo 30 dienu izmantošanu.

Šajā rakstā īsi apskatīsim to, kā darbojas Ferratum kredītlimits, kā arī iztirzāsim svarīgāko, ko zināt, pirms aizņematies no Ferratum.

Ferratum kredītlimits – svarīgākais

  • Aizdevums līdz 1200 eiro; aizņemoties pirmoreiz, maksimālā summa – 800 eiro;
  • Katru mēnesi jāatmaksā vismaz 30 eiro vai 10% no izmantotās kredītlimita summas + 0,2483;
  • Aizdevumu var saņemt pa daļām, piemēram, paņemot vienā mēnesī 200, nākamajā – vēl 200 eiro;
  • Maksimālā kredītlīnijas summa tiek noteikta, vadoties pēc jūsu ikmēneša ienākumiem;
  • Kredītlīniju iespējams apmaksāt ātrāk, nekā pienāk tās termiņš, turklāt tādējādi atmaksājamā summa būs mazāka;
  • Kredītlīnija pieejama cilvēkiem ar pastāvīgiem ienākumiem, no 21 līdz 75 gadu vecumam.

Kā īsti darbojas Ferratum kredītlimits?

Ferratum bank

Kredītlīniju varat atmaksāt uzreiz ar vienu maksājumu, tāpat varat to atmaksāt pēc sava grafika, taču jārēķinās, ka noteikti būs jāsamaksā komisijas nauda, turklāt katru dienu summa pieaugs par 0,2483%, jo tā ir maksa par katru aizdevuma dienu. Tādējādi ir jūsu interesēs kredītu atdot pilnībā pēc iespējas ātrāk, vai vismaz lielākos maksājumos, jo tādējādi tiek samazināta pamatsumma, no kuras tiek aprēķināti procenti

Cerams, ka šādā rakursā skatoties, uzreiz kļūst manāmas kredītlīnijas priekšrocības, kā arī trūkumi. Kredītlīnija ir labs aizdevums, ja zināt, ka drīz būs alga, taču jānorēķinās par precēm. Tāpat tā ir laba, ja esat kādā ceļojumā, un jūs zināt, ka var gadīties naudas problēmas (kredītlīniju var pieslēgt bez maksas). No otras puses, kredītlīnija ir diezgan padārga, salīdzinot to ar, piemēram, patēriņa kredītu, jo, kredīta gada procentu likme ir tuvu 200 procentiem. Iesakām rūpīgi izvērtēt visus piedāvājumus, lai pārliecinātos, ka Ferratum kredītlīnija ir tieši jums piemērots aizdevums.

Septiņreiz nomēri, vienreiz nogriez!

Kredītlimita un īstermiņa kredītu mērķis ir sniegt palīdzību situācijās, kad līdz algai vēl jāgaida un neatliekama maksājuma veikšanai Jums nepietiek līdzekļu. Lai šis atbalsts neradītu pretēju efektu un Jūs nenonāktu vēl sarežģītākā finanšu situācijā, aizņemieties atbildīgi. Pirms kredītlimita pieteikuma apstiprināšanas vēlreiz pavaicājiet sev:

  • Vai kredīts Jums patiešām nepieciešams?
  • Vai izraudzītā summa un aizdevuma termiņš saskan ar Jūsu iespējām naudu atdot?
  • Vai aizdevuma līguma nosacījumi ir Jums labvēlīgi?
  • Vai šis ir izdevīgākais aizdevēju piedāvājums?

Aizņemieties tikai tad, ja uz šiem jautājumiem varat sniegt apstiprinošu atbildi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *