Ferratum ātrais kredīts arī 2015. gadā

Ferratum (tagad Ferratum Bank) ir ātrais kredīts, kuru jāmin kā pirmo ātro kredītu devēju Latvijā. Tas ienāca mūsu valsts tirgū 2007. gadā, faktiski izveidojot jaunu nišu, kuru drīz vien aizpildīja pašmāju un citu valstu ātro kredītu aizdevēji. Ferratum ir gājis līdzi laikam un piedāvā mūsdienīgu, konkurētspējīgu aizdevumu ikvienam. Tagad kompānija aizdod ne tikai ātro, bet arī cita veida kredītus, taču šajā rakstā apskatīsim Ferratum piedāvāto ātro kredītu, kādu to varam izmantot veselus astoņus gadus pēc somu kredītdevēja pirmās atnākšanas.

Ferratum ātrais kredīts

Ferratum bank

Ferratum ātrais kredīts, tāpat kā daudzi citi aizdevēji, ir īpaši izdevīgs, aizņemoties pirmoreiz; tāpat jāmin arī citi aizdevumi, kurus varat apskatīt pakalpojumu sniedzēja mājaslapā (pieejama kredītlīnija, kā arī aizdevums summā līdz 1500 eiro). Ferratum ātro kredītu iespējams pieteikt mājaslapā, reģistrējoties un nosūtot reģistrācijas maksu (0.01 eiro centu), lai apstiprinātu savu personību. Ferratum ātrā kredīta galvenie nosacījumi ir šādi:

  • Ātrais kredīts summā līdz 400 eiro;
  • Pieejams no 21 līdz 75 gadu vecumam;
  • Pirmais kredīts pieejams summā līdz 350 eiro, pieejams bez procentu maksas;
  • Pagarināt kredītu iespējams divas reizes;
  • Gada procentu likme (GPL) – 334.58%;
  • Darba laiks – POTCP 08:00 – 20:00, sestdienās – 09:00 – 18:00, svētdienās – 10:00 – 18:00;
  • Jums jābūt kontam kādā no Latvijas bankām, kā arī regulāriem ikmēneša ienākumiem, ar kuriem nodrošināt kredīta atmaksu.

Kāpēc aizņemties Ferratum ātro kredītu?

Ferratum ātrais kredīts ir uzticams, drošs un gadu gaitā pilnveidots kredīts, kas ļauj ātri un viegli saņemt aizdevumu, kad nepieciešama nauda. No otras puses, tas tomēr ir nedaudz dārgāks par citiem kredītiem – tā procentu likme ir vidēji par 100% lielāka, nekā citiem. Šī iemesla dēļ Ferratum kredītu visizdevīgāk ņemt, pirms esat kādreiz no šī kredītdevēja aizņēmies. Piemēram, ja kāds cits aizdevējs vairs nepiedāvā kredītu bez procentiem, Ferratum piedāvājums būs izcili labs. Ferratum aizdevumi tiek pārskaitīti aptuveni piecu minūšu laikā, ja sūtāt naudu uz tās pašas bankas kontu, kuras klients esat. Atcerieties, ka rēķinu apmaksa notiek tikpat ātri tikai, veicot maksājumu vienas bankas ietvaros.

Ātro kredītu kā tādu vērts aizņemties gadījumos, kad steidzami nepieciešama kāda mazāka vai lielāka naudas summa, piemēram, pārtikas iegādei mēneša beigās vai arī kādiem steidzamiem izdevumiem, piemēram, kad esat ārzemēs “nokļuvis uz sēkļa” vai kad nepieciešama nauda zobārstam vai citam ārstam. Ātrais kredīts ir aizdevums pret darba algu, un piesakoties jums būs jānorāda patiesīgi ikmēneša ienākumi un izdevumi – norādiet tos atbildīgi un vienmēr izrēķiniet līdz pēdējam centam, cik īsti naudas jums vajag, kā to atdosit un kādā situācijā nonāksit, atgriežot maksājumu aizdevējam. Tā tad arī būtu “atbildīgā aizņemšanās”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *