Ferratum ātrais kredīts

Ferratum Latvia ātro kredītu izsniedzējs piedāvā aizņemties naudas summas no Eur 10 līdz Eur 400 uz atmaksas termiņu no 10 līdz 30 dienām. Ātro kredītu var saņemt internetā ar pārskaitījumu uz Jūsu bankas kontu vai skaidrā naudā jebkurā VAS „Latvijas Pasts” nodaļā.

Aizņemties izdevīgu Ferratum kredītu:

Ferratum ātrais kredīts

Tas ir pavisam vienkārši, jo nepieciešams izpildīt tikai pāris soļus un nauda tiks pārskaitīta uz Jūs bankas kontu. Ja rodas problēmas vai jautājumi, tad droši sazinies ar Ferratum. Ferratum dod ne tikai ātro kredītu, bet piedāvā trīs veida aizdevumus: Kredītlīnija, Patēriņa kredīts, Īstermiņa aizdevums. Izvēlies!

Ferratum ātrais kredīts un atmaksas termiņš

Ferratum izsniedz ātros kredītus internetā no Eur 10 līdz Eur 400 uz atmaksas termiņu no 10 līdz 30 dienām. Pirmajā reizē maksimālā kredīta summa ir Eur 350, otrajā reizē un turpmāk maksimālā kredīta summa ir Eur 400. 

Kas var saņemt Ferratum kredītu internetā

 • Latvijas Republikas iedzīvotājs
 • vecumā no 21 līdz 75 gadiem
 • ar bankas kontu un mobilo telefonu
 • ar ikmēneša ienākumiem (pierādāmiem)
 • bez pārkāptām kredītsaistībām un kavētiem maksājumiem citās kredītiestādēs

Ja esi jauns klients, tad Tev vajadzēs veikt reģistrāciju un identificēt bankas kontu. Bankas konta identifikācija notiek pārskaitot Eur 0.01 uz Ferratum bankas kontu. Ferratum ir vairāki bankas konti (Nordea, SEB, Citadele un citi), lai klients varētu izvēlēties savu banku. Ja Jūs vēlaties saņemt kredītu uz jebkuras citas bankas kontu, bankas konta identifikācijas maksa jāpārskaita uz SIA „Ferratum Latvia” Swedbank kontu.

Vienā reizē Jūs varat saņemt tikai vienu ātro kredītu no Ferratum. Jums drīkst būt kredīti citur, bet tikai viens aktīvs Ferratum kredīts. Ja Tev jau ir paņemts neatmaksāts Ferratum ātrais kredīts, tad nākamajam varēsi pieteikties, kad būsi atmaksājis iepriekšējo ātro kredītu.

Ferratum

Ferratum bank

Ferratum darba laiks: no pirmdienas līdz piektdienai no 08.00 – 20.00, sestdienās no 09:00 – 18:00, bet svētdienās no 10:00 – 18:00. Šajā laikā droši uzdod sev interesējošos jautājumus pa telefonu, elektronisko pastu, parasto pastu vai skype. Ferratum kredītam Tu vari pieteikties jebkurā laikā ielogojoties savā Ferratum lietotāja profilā un piesakot kredītu internetā. Ferratum kredītu iespējams pieteikt arī nosūtot SMS. Tas ir SMS kredīts, kuram pieteikums tiek nosūtīts ar īsziņas palīdzību.

Kā atmaksāt Ferratum ātro kredītu

Kad būsi saņēmis Ferratum ātro kredītu internetā, Tev tiks izsūtīts rēķins. Reģistrācijas laikā atzīmē, kādā veidā vēlies saņemt rēķinu. Rēķinu vari saņemt e-pastā, pa pastu uz norādīto adresi vai deklarēto adresi. Rēķinu var atmaksāt jebkurā bankā vai jebkurā VAS „Latvijas pasts” nodaļā. Rēķinā norādītais maksājums veicams rēķinā norādītajā termiņā.

Ferratum bank

Ferratum ir uzticams aizdevējs, kurš darbojas 18 valstīs. Ferratum apkalpo vairāk nekā 700 000 klientu. Ferratum jau ir izsniedzis vairāk kā 1,5 miljonus aizdevumu visā Pasaulē. Ja atbilsti Ferratum prasībām, tad arī Tev ir iespēja saņemt Ferratum kredītu bez ķīlas un galvojuma.

Uzņēmums:

 • Ferratum Bank p.l.c
 • Reģistrācijas numurs: C 56251
 • Juridiskā adrese: Tagliaferro Business Centre, Level 6, 14 High Street, Sliema SLM 1551, Malta
 • E-pasts: info [at] ferratumbank [.] lv
 • Klientu apkalpošanas tālrunis:  66100023 vai 66100028 – jautājumi par parādiem un to atmaksu (darba dienās no 9:00 – 18:00)
 • Speciālā atļauja (licence) patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai Latvijas Republikā Nr. NK-2014-046.

2018. gadā Ferratum piedāvā aizņemties 3 veida aizdevumus: īstermiņa kredīts, patēriņa kredīts un kredītlīnija. 2018. gadā īpaši jāizceļ īstermiņa kredīts un kredītlīnija, jo šiem aizdevumiem ir pieejams bezprocentu kredīts, kas ļauj aizņemties izdevīgāk.

3 Replies to “Ferratum ātrais kredīts”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *