Extracredit ātrais kredīts bez procentiem

Extracredit jauns nosaukums un nosacījumi – Bino. Uzzini vairāk.

Šis raksts nav aktuāls un ir novecojis!

Extracredit ir jauns ātro kredītu devējs, kas, aizņemoties pirmoreiz, ļauj saņemt kredītu līdz 150 latiem (EUR 213) bez procentiem. Tas ir īpaši izdevīgs, ja pie lielākajiem kredītdevējiem bezprocentu kredītu jau kādreiz esat ņēmis. Extracredit ir viegli izmantot, turklāt aizdevumu varēsit saņemt 10-30 minūšu laikā. Šajā rakstā apskatīsim Extracredit sniegtos pakalpojumus, kā arī ieteiksim, kādos gadījumos vērts aizņemties no šī kredītdevēja.

Kad aizņemties no Extracredit?

Extracredit ir jauns (taču uzticams – tam ir nebanku kredītdevēju licence) kredītdevējs, tādēļ, kā jau minēts, visizdevīgāk no Extracredit būs aizņemties tieši tiem, kas vēlas aizņemties pirmoreiz. Daudzi kredītdevēji pirmo kredītu bez procentiem piešķir tikai summā līdz 100 latiem(142.29 eiro), tādēļ šādā gadījumā Extracredit ir izdevīgs. Vēl viens variants, kad aizņemties no Extracredit, ir tad, ja vēlaties saņemt lielāku kredītu. Pirmais kredīts gan ir summā līdz 150 latiem (EUR 213), taču ja esat nasks uz aizņemšanos un arī atdošanu, varat saņemt kredītu no Extracredit summā līdz pat 350 latiem (EUR 498.01). Jūsu pieteikumu izskatīs zibenīgi, un pozitīvas atbildes gadījumā naudu saņemsit, augstākais, pusstundas laikā.

Kad neaizņemties no Extracredit?

Protams, jocīgi kādā rakstā iekļaut šādu sadaļu – kādēļ tad vispār runāt par šo kredītdevēju, ja tas var būt slikts? Taču dažos gadījumos Extracredit nebūs pats labākais risinājums. Svarīgākais, ko ņemt vērā, ir tas, ka kavēt maksājumus pie citiem kredītdevējiem ir lētāk. Extracredit izceļas ar to, ka tam ir nedaudz augstāka pagarināšanas maksa par to, kas ir konkurentiem. Tādēļ, ja neesat drošs, ka kredītu varēsit atdot laikā, labāk meklējiet citu kredītdevēju. Protams, jāņem vērā, ka aizņemties vispār nevajadzētu, ja nezināt, vai un kad varēsit kredītu atdot. Te jāmin liktenīgā statistika – aptuveni 44% kredītņēmēju kredītu, kas paņemts bez procentiem, pagarina. Tādēļ esiet īpaši uzmanīgi, ņemot bezprocentu kredītu.

Vienmēr izvērtējiet savas iespējas kredītu atdot. Extracredit ir lielisks aizdevējs ar labu klientu apkalpošanu un ērtu mājaslapu, taču noteikumi pie visiem kredītdevējiem ir vieni – kredīts jāatdod laikā, ja ne, tad varat rēķināties ar soda procentiem, kas beigu galā var būt arī lielāki par kredīta sākotnējo summu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *