Eko kredīts ātrais kredīts

‘Eko kredīts jeb SIA LATVIJAS KREDĪTDEVĒJU APVIENĪBA piedāvā ātros kredītus internetā bez ķīlas. Pirmais kredīts no eko kredīts ir bez maksas. No katra izsniegtā kredīta Eko kredīts ziedo labdarībai 1 Ls. Ziedojums neietekmē klienta maksājuma apmēru un to no saviem līdzekļiem klienta vārdā veic Eko kredīts.

Pieteikties kredītam internetā:

Aizdevējs neizsniedz jaunus ātros kredītus!

Citi aizdevēji ir atrodami šeit!

Pirmais kredīts ir bez maksas – atmaksā tik naudas, cik aizņēmies. Aizņemoties 25 Ls, 50 Ls, vai 100 Ls lielu kredītu, Tev atmaksas termiņa beigās būs jāatmaksā tā pati summu bez procentiem un komisijas maksas.

Lai autorizētu savu lietotāja profilu jeb pabeigtu reģistrāciju, Jums būs jāpārskaita 0,01 Ls (viens santīms) no sava reģistrācijas laikā norādītā bankas kontu uz Eko kredīts bankas kontu.

Kāpēc aizņemties ātro Eko kredītu?

  • pirmais kredīts līdz 100 Ls bez maksas;
  • kredīta termiņš līdz 6 mēnešiem;
  • iespēja pagarināt kredīta atmaksas termiņu;
  • no katra izsniegtā kredīta 1 Ls tiek ziedots labdarībai;

Cik daudz es varu aizņemties?

Ekokredīts piedāvā ātro kredītu no 25 Ls līdz 300 Ls uz laiku no 14 dienām līdz 6 mēnešiem ar iespēju pagarināt atmaksas termiņu. Pirmajā reizē var aizņemties ātro kredītu līdz 100 Ls bez maksas ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām. Pirmajā reizē ir pieejamas kredīta summas: 25 Ls, 50 Ls vai 100 Ls uz laiku līdz 14 vai 30 dienām ar iespēju pagarināt atmaksas termiņu. Atkārtots Ekokredits jeb aizņemoties vairāk kā vienu reizi, aizņēmējs var pieteikties kredītam līdz 25 Ls, līdz 50 Ls, līdz 100 Ls, līdz 150 Ls, līdz 200 Ls, līdz 250 Ls vai līdz 300 Ls uz atmaksas termiņu no 14 dienām līdz pat 6 mēnešiem ar iespēju pagarināt atmaksas termiņu.

Kā atmaksāt Eko kredīts aizdevumu

Jūs varat atmaksāt Eko kredīts aizdevumu vai veikt ātrā aizdevuma termiņa pagarināšanu. Veikt aizdevuma atmaksu vai atmaksas termiņa pagarinājumu var internetbankā, bankas filiālē vai pasta nodaļā. Atmaksas termiņa pagarināšanu ir vērts veikt tikai tad, kad ir radušās problēmas ar ātrā aizdevuma atmaksu.

Eko kredīts darba laiks ir no pirmdienas līdz piektdienai: 09:00 – 18:00. Jāpiebilst arī tas, ka kredīta pieteikumu un kredīta atmaksu vari veikt ārpus darba laika. Aizņemies atbildīgi Eko kredītu, izvērtējot savas iespējas atmaksāt ātro kredītu internetā bez ķīlas, kas pirmajā reizē no Eko kredīts līdz 100 Ls ir bez maksas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *