E-finance ātrais kredīts

E-finance jeb EASTCON FINANCE izsniedz ātrus īstermiņa kredītus bez ķīlas un galvojuma no 40 līdz 400 Ls ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām, kuru iespējams pagarināt.

Pieteikt ātro kredītu

E-fiance ātrais kredīts

Jauniem E-finance klientiem būs jāveic vienreizējais reģistrācijas maksājums internetā ir 0,10 Eur. Šāda prasība ir visiem Latvijas ātro kredītu izsniedzējiem.

Kas var saņemt ātro kredītu

  • Latvijas Republikas pilsonis
  • Vecumā no 20 gadiem.
  • Nav kavētu kredīta maksājumu vai pārkāptu parādsaistību
  • Strādājoša fiziskā persona

Ja atbilsti prasībām, tad piesakies kredītam jau tagad, jo tas ir ātrais kredīts bez ķīlas un galvotāja. Efinace piedāvā pieteikties kredītam internetā vai nosūtot SMS. Pēc reģistrācijas izvēlies sev ērtāko veidu un piesaki aizdevumu. Kredītam internetā var pieteikties ielogojoties sistēmā un piesakot kredītu izvēloties summu un atmaksas termiņu. SMS kredītam var pieteikties nosūtot kredīta pieteikumu īsziņas veidā. SMS kredīta pieteikums jāsūta no tā mobila tālruņa numura, kurš tika norādīts. Ja SMS kredīta pieteikums tiks sūtīts no sveša numura, tad Eastcon Finance uzskatīs, ka kredīta pieteikums nav iesniegts.

Vienam klientam var būt tikai viens aktīvs ātrais kredīts internetā bez ķīlas pie E-finace aizdevēja. Ja nav apmaksāts pirmais ātrais kredīts, nākamie kredīta pieteikumi būs noraidīti. Izņemot lojālos klientus. Par lojālu E-finance klientu var kļūt aizņemoties 6 reizes un apmaksājot visas sešas reizes laikā un bez līgumu nosacījumu pārkāpšanas. Ja esi lojāls klients, tad vari iesniegt vēl vienu pieteikumu, jo lojāliem klientiem ir priekšrocības.

Nespēj atgriezt kredītu līguma paraudzētajā laikā?

Nespēj atgriezt visa ātrā kredīta pamata summu noteiktajā termiņā? Arī ātrajiem kredītiem ir kaut kas līdzīgs kredītu brīvdienām. Izmanto Eastcon Finance papildpakalpojumu atlikt kredīta atmaksas termiņu, kas ļauj atlikt kredīta atmaksas termiņu uz vēlāku laiku.

EASTCON FINANCE

EASTCON FINANCE ir Latvijas ātro kredītu devēju asociācijas biedrs. Par Latvijas ātro kredītu devēju asociācijas biedru var kļūt ātro kredītu izsniedzēji, kuri pret klientiem izturas godīgi un taisnīgi, ievēro konfidencialitātes principus, apkalpo klientus kā Latviešu tā Krievu valodā, neprasa maksu par kredītu pieteikumu izskatīšanu un tamlīdzīgi. Tas nozīmē, ka E finance ir uzticams aizdevējs, kurš piedāvā ātru un ērtu ātro kredītu bez ķīlas un galvotāja.

Uzticams aizdevējs

Piesakot ātro kredītu un izvēloties atmaksas termiņu, profilā varēsi redzēt kredīta atmaksas dienu, kredīta cenu, kredīta atgriežamo summu, kredīta pagarināšanas cenu un mēneša procentu likmi. Tas nozīmē, ka E-finace ir svarīgi, lai aizņēmējam viss ir skaidrs.

Darba laiks: darba dienās no 8:00 līdz 17:00. EASTCON FINANCE darba laikā pārbaudīs Jūsu pietikumus kredītam un izsniegs ātro kredītu bez ķīlas un galvojuma, bet ātrajam kredītam vari pieteikties jebkurā laikā ielogojoties savā lietotāja profilā ievadot lietotāja ID un paroli. Aizņemies atbildīgi no Eastcon Finance jeb E-finace un izvērtē savas spējas atmaksāt kredītu internetā vai SMS kredītu bez ķīlas un galvojuma tieši laikā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *