E-credit ātrais kredīts

Piereģistrējieties pie e-credit, izvēlieties kredīta summu un atgriešanas termiņu – saņem naudu savā bankas kontā. E credit pirmais kredīts līdz 284.57 eiro ir bez maksas. Arī atkārtoti aizņemties būs izdevīgi, jo ar katru veiksmīgi atmaksāto Ecredit kredītu, klients saņem atlaidi nākošā kredīta komisijas maksai.

Aizņemties ātro kredītu:

 E-credit ātrais kredīts

Pirmajā reizē var aizņemties ātro kredītu internetā no EUR 35.57  līdz EUR 284.57  ar atmaksas termiņu no 7 līdz 28 dienām bez maksas!

Ecredit ātro kredītu var saņemt:

  • Latvijas Republikas iedzīvotāji
  • Vecumā no 19 gadiem
  • bez pārkāptām kredītsaistībām un kavētiem maksājumiem citās kredītiestādēs
  • Strādājošas fiziskas personas

Lai saņemtu ātro kredītu nepieciešams tikai dators ar interneta pieslēgumu un bankas konts, kādā no Latvijas bankām. Bankas kontā būs nepieciešams 1 cents, jo būs jāveic vienreizējais reģistrācijas maksājums internetā – 0,01 EUR. Tev būs jāpiereģistrē savs lietotāja profils, kurā ievadīsi datus par sevi. Aizpildi visu korekti, jo kļūdainu datu ievadīšana ir viens no iemesliem, kāpēc tiek atteikts ātrais kredīts internetā bez ķīlas. Reģistrēties un apstiprināt lietotāja profilu vajag obligāti, lai varētu saņemt ātro kredītu internetā no e-credit. Tas ir to vērts, jo pirmais ātrais kredīts līdz 284.57 EUR uz laiku līdz 28 dienām tiek izsniegts bez maksas.

E-credit atlaides ātrajiem kredītiem

Pirmais ātrais kredīts līdz EUR 284.57 ir bez maksas – atmaksā tik, cik aizņēmies. Tas nozīmē, ka jaunajiem klientiem pirmajā reizē nav jāmaksā ne procenti, ne komisijas maksa. Esošiem klientiem E-credit piedāvā lojalitātes programmu, kas ļauj samazināt ātrā kredīta cenu. Lojāls klients ir E-credit klients, kurš atbilst kredīta saņēmēja statusam un kuram ir trīs bez pārkāpumiem atmaksāti ātrie kredīti. Ja aizņemsies ātro kredītu atkārtoti, tad E-credit piedāvā atlaides: 3. kredītam – 5 % atlaidi, 4. Kredītam 10 % atlaidi, 5 kredītam un turpmākiem kredītiem – 20 % atlaidi. Kļūsti par e-credit pastāvīgo klientu jau tagad un samazini ātrā interneta kredīta komisijas maksu!

Kā atmaksāt e-credit ātro kredītu

Galvenais E-credit ātrā kredīta atgriešanas nosacījums ir to atdot kredītu līdz noteiktajam termiņam. Ja nespēj atmaksāt ātro kredītu noteiktajā laikā, tad izmanto pakalpojumu „termiņa pagarināšana”. Termiņa pagarināšana ļauj atlikt pamata summas atmaksu uz Jūsu izvēlēto laiku. Ātrā E-credit kredīta atmaksas termiņu varat pagarināt neierobežotu reižu skaitu. Ātrā interneta kredīta termiņa pagarināšana ir jāveic laicīgi. Pagarināt kredīta atmaksas termiņu var klienti, kas nepārkāpj līguma nosacījumus un prot aizņemties atbildīgi.

E-credit

E credit darba laiks ir no pirmdienas līdz piektdienai: 8:00 – 18:00. Ja ātrā kredīta pieteikums būs iesniegts ārpus E credit darba laika, tad tas tiks izskatīts nākamajā darba dienā rindas kārtībā. Tas nozīmē, ka kredītam internetā var pieteikties 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā, bet ātrais kredīts uz bankas kontu tiks pārskaitīts E credit darba laikā.

2 Replies to “E-credit ātrais kredīts”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *