Crediton Ziemassvētku piedāvājums

CreditOn saviem klientiem dāvā iespēju realizēt savas ieceres! Līdz 29.decembrim samazinām komisijas maksu aizdevumiem! Jaunie klienti pirmo ieceri joprojām var realizēt BEZ procentu MAKSAS!*

CreditON Ziemassvētku piedāvājums 2015

Crediton.lv ātrais kredīts jau pozitīvi un ar lieliskām klientu atsauksmēm darbojās Latvijā jau vairāk kā 6 gadus. Crediton nodrošina visātrākos un kvalitatīvākos aizdevuma pakalpojumus ne tikai Ziemassvētkos. Crediton ir viens no vispazīstamākajiem un uzticamākajiem kredīta devējiem Latvijā. Crediton garantē klientu informācijas konfidencialitāti un personas datu drošību pēc visiem LR likuma standartiem. Crediton strādā gan darba dienās, gan svētku dienās priekš savu klientu labklājības. Crediton strādā individuāli ar katru savu klientu, nodrošinot profesionālu klientu apkalpošanas servisu un samazinot risku klientiem nonākt kredīta reformas sarakstā. Tāpēc, ka sekas tam ir nelabvēlīgas. Klienta konts var tikt nobloķēts un iespējams, ka visa šī lieta var arī nonākt līdz tiesai. Taču crediton parasti atrod risinājumus un piedāvā saviem klientiem, vai pagarināt aizdevuma apmaksas termiņu, vai arī vienkārši izveido individuālu apmaksas termiņu uz garāku laika posmu ar mazāku ikmēneša maksājuma summu.

Ja tev rodas jautājumi, tad nepieciešamības gadījumā var zvanīt uz crediton kontakttālruni 27250001 vai raksti uz e-pastu info@crediton.lv. Skype cienītāji var rakstīt mums uz creditON.lv skype profilu. Risināsi aizdevuma problēmas kopīgiem spēkiem, lai nenonāktu vēl sliktākā situācijā pēc Ziemassvētkiem. Vēlamies atgādināt Ziemassvētkiem tuvojoties, pirms aizņemšanās, kārtīgi izvērtē savas iespējas atmaksāt aizdevumu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *