Crediton.lv kredītlīnija

Crediton.lv kredītlīnija ir jauns pakalpojums, ar kuru var tikt pie kredīta līdz € 1000 apmērā, apmaksājot to 12 mēnešu laikā. Par kredītlīniju to sauc tāpēc, ka, veicot kredītu maksājumus, iespējams pēcāk vēlreiz aizņemties jūsu kredītlīnijas ietvaros.

Pieteikties

Starp galvenajiem Crediton.lv kredītlīnijas plusiem pieskaitāma fleksibilitāte, kas ļauj atgriezt kredītu pirms laika, tā maksājot mazāk naudas procentu maksājumos. Pie mīnusiem noteikti būtu jāmin kopējās izmaksas, kas pat rūdītiem ātro kredītu piekritējiem liks divreiz padomāt, pirms aizņemties, izmantojot šo pakalpojumu.

Kredītlīnijas izmantošanas piemērs

Tā kā visvienkāršāk lietas saprast ar piemēru, paskatīsimies, kā var saprast kredītlīnijas pakalpojumu, izmantojot kā piemēru € 1000 aizdevumu uz 12 mēnešiem. Tātad – aizņemoties €1000 uz 12 mēnešiem, jums jāatmaksā pirmais maksājums € 218.33 eiro vērtībā. Tā kā aizdevuma pamatsumma ir 1000 un izdalīta 12 maksājumos, katru mēnesi no pamatsummas tiek atmaksāti tik, cik vēlaties vai minimālais obligātais maksājums. Tāpēc var pieņemt, ka pēc katra maksājuma varēsit aizņemties vēl, tādējādi pagarinot savu kredītlīniju un tās termiņu.

Kredītlīnija ir pieejama summā no € 100 līdz € 1000, taču diemžēl tās lietošanas termiņu nav iespējams izmainīt – tas vienmēr ir 12 mēneši. Taču jāņem vērā, ka to var atmaksāt pirms laika, tāpēc faktiski jau šis termiņš nav svarīgs, tikai ja zināt, ka to atmaksāsiet priekšlaicīgi, tad nevajag nobīties no lielās summas, kas sanāk, saskaitot mēneša maksājumus.

Vai Crediton kredītlīnija ir izdevīga?

Crediton ātrais kredīts

Var, protams, vienmēr teikt – “kā uz to skatās” – taču patiesībā kredītlīniju par izdevīgu esam atradīs tikai retais. Kopumā, aizņemoties maksimālo summu (€1000) uz maksimālo termiņu (12 mēnešiem), būs jāatmaksā vairāk. Tomēr dažos gadījumos tā var būt izdevīga. Piemēram, ja jums nepieciešama lielāka summa, kuru varat atdot ātrāk – piemēram, tie paši €1000, kurus ātro kredītu firmas nedod vai dod reti – nekā līgumā noteiktajā termiņā, ar kredītlīniju iespējams aizvietot patēriņa kredītu. Taču tas ir tikai gadījumā, ja jums vajag, piemēram, € 1000 eiro uz mēnesi.

Kopumā Crediton.lv kredītlīnijas maksājumus var uzteikt par to caurspīdīgumu – par aizdevumu mēnesī jāmaksā 11% no neatmaksātās kredītlīnijas pamatsummas, kā arī papildus 1% no kredītlimita. Tas nozīmē, ka katru mēnesi procentu maksājumi sarūk, līdz beigās atmaksājat gandrīz tikai pamatsummu. Šādi Crediton.lv kredītlīnijā atspoguļojas dilstošais maksājums, kas izplatīts arī banku izsniegtajiem kredītiem.

Vai es varu aizņemties Crediton.lv kredītlīniju?

Kredītlīnija ir pieejama ikvienam no 20 līdz 70 gadu vecumam. Jābūt stabiliem ienākumiem, kontam Latvijas bankā, mobilā telefona pieslēgumam, kā arī jābūt Latvijas iedzīvotājam. Jebkurā gadījumā, pat ja neatbilstat Crediton.lv prasībām, pieteikties kredītam neko nemaksā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *