CreditON ātrais kredīts

CreditON ātros kredītus izsniedz Latvijas rezidentam (pilsonim vai nepilsonim ar savu personas kodu), kurš ir vecumā no 20 līdz 70 gadiem. Ātrais kredīts no CreditON ir bez jebkādiem dokumentiem un liekiem papīriem. CreditON izsniedz ātro kredītu no EUR 50 līdz EUR 215 līdz 30 dienām.

Pieteikties CreditON kredītam:

Saņemt ātro kredītu

Pirmais ātrais kredīts līdz 215 eiro – atmaksā tik, cik aizņēmies (tiks izsniegts automātiski)!

Piemērs: Crediton ātrais kredīts 215 EUR uz 30 dienām ar/bez 100% atlaides, maksa 0 EUR/18.92 EUR, likme 0%/107.07%, GPL 0%/179.00%, atmaksā 215 EUR/233.92 EUR.

Saņemt CreditON ātro kredītu internetā

Tev ir jāpiereģistrējas CreditON mājas lapā, lai varētu saņemt ātro kredītu internetā no CreditON. Tev jābūt bakas kontam ar vismaz vienu centu. Eur 0,01 – Vienreizēja autorizācijas maksa, kuru nepieciešams pārskaitīt uz CreditON bankas kontu. Kad viss ir izdarīts, tad izvērtē savas iespējas un vajadzības, izvēlies summu un laiku un apstiprini ātrā kredīta pieteikumu, ievadot paroli un spiežot “Saņemt”.

Kas var saņemt CreditON kredītu internetā

 • Latvijas rezidenti (pilsoņi un nepilsoņi ar savu personas kodu)
 • no 20 līdz 70 gadiem
 • ar atvērtu aktīvu kontu kādā no Latvijas bankām
 • ar aktīvu mobilā telefona pieslēgumu
 • ar labu kredītvēsturi un ikmēneša ienākumiem

Ja Tev ir mobilais tālrunis un bankas konts kādā no Latvijas bankām, tad piesakies ātrajam kredītam internetā bez ķīlas un galvojuma no CreditON jau šobrīd.

Kad var saņemt CreditON kredītu

Crediton ātrais kredīts

CreditON mājas lapa ir pieejama cauru diennakti un tas nozīmē, ka Tu vari reģistrēties un pieteikties kredītam jebkurā laikā. CreditON darba laiks: darba dienās 8.00 – 22.00 un brīvdienās 10:00 – 20:00. Šajā laikā CreditON pārskaitīs ātro kredītu uz aizņēmēja bankas kontu. Piesakies ātrajam kredītam internetā arī ārpus darba laika, bet naudu saņem CreditON darba laikā.

CreditON piedāvā ātrā kredīta summas

CreditON piedāvā un izsniedz ātros kredītus no EUR 50 līdz EUR 215. Pirmajā reizē vari aizņemties līdz EUR 215 lielu ātro kredītu bez ķīlas un galvojuma. Ja atmaksāsi kredītu internetā nepārkāpjot līguma nosacījumus, tad atkārtoti varēsi saņemt līdz EUR 215.

Crediton kredīti:

 1. Ātrais kredīts EUR 50 – EUR 215, bet līdz 215 bez procentiem jaunajiem klientiem;
 2. Kredītlīnija līdz EUR 50 – EUR 2000;
 3. Patēriņa kredīts EUR 100 – EUR 4000.

Izvēlieties savām vajadzībām piemērotāko aizdevuma veidu!

CreditON atmaksas termiņa pagarināšanas iespēja

Zināms, ka ātrais kredīts internetā no CreditON ir pieejams uz maksimālo termiņu līdz 6 mēnešiem. Ikvienu var piemeklēt neparedzētas situācijas un tāpēc CreditON piedāvā papildpakalpojumu „pagarināt kredīta atmaksas termiņu”. Šis pakalpojums ļauj atlikt ātrā kredīta pamata summas atmaksu uz Jūsu izvēlēto laiku. Šāds pakalpojums noder gadījumus, ja tuvojas kredīta atmaksas diena, bet aizņēmējam nav tik daudz naudas, lai varētu atmaksāt ātro kredītu. Ja rodas grūtības ar kredīta atmaksu CreditON, tad labs palīgs var būt kredīta termiņa atlikšana.

Crediton ātrais kredīts

Reģistrējies creditON mājas lapā, apstiprini reģistrāciju, pārskaitot Eur 0.01 uz norādītu bankas kontu, izvēlies sev ērtāko veidu un piesakies CreditON ātrajam kredītam internetā bez ķīlas, bez  galvojuma un dokumentiem. CreditON kredīts ir pieejams personām vecumā no 20 līdz 70 gadiem, kuri prot aizņemties atbildīgi un ir tendēti uz pozitīvām pārmaiņām.

Saņemt ātro kredītu

 • SIA Creamfinance Latvia
 • Reģistrācijas numurs: 40103283854
 • PVN reģ. Nr: 40103283854
 • Juridiskā adrese: Uriekstes iela 2a-24, Rīga, LV – 1005
 • E-pasts: info [at] crediton [.] lv
 • Klientu apkalpošanas tālrunis: 27250001
 • Speciālā atļauja (licence) patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai Latvijas Republikā Nr. NK-2016-017.

Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet, kurš no CreditON aizdevumu veidiem Jums ir vispiemērotākais – ātrais kredīts, patēriņa kredīts vai kredītlīnijas pakalpojums.

5 Replies to “CreditON ātrais kredīts”

 • Viena no retajām kompanijām kas vēl izsniedz bezmaksas kredītus! Ļoti pateicīga par ātro apkalpošanu, saņēmu tik cik pieteicos.

 • Bija vajadzigs kredits tulit un sanemu dazu minusu laika. Sazinajas ar mani laipna meitene izstastija visu ka un ko un atdevu bez atgadijumiem. Prieks ka ir kompanijas kas verte savu klientus.

 • Crediton svarīgs ir katrs klients. Sākot ar 2016. gadu ir samazinātas procentu likmes visiem kredīta veidiem. Arī šogad pirmais kredīts bez procentu maksas jaunajiem klientiem, bet patstāvīgajiem – lojalitātes programma!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *