Credit24 Svētku piedāvājums 2015

Svētki ir visiem, dāvanas no Credit24 – katram! Saņem tieši Tev sagatavotu svētku piedāvājumu! Ietaupi līdz pat 46%.

Credit24.lv ir vadošais aizdevējs Latvijā, nodrošinot kvalitatīvu un profesionālu klientu apkalpošanas servisu. Credit24 izsniegs jums draudzīgu aizdevumu, kā arī izdevīgus, saprotamus un vienkāršus apmaksas nosacījumus.

Iesākumā, ko tad īsti Credit24 piedāvā?

Aizpildot piedāvājumu, jums ir iespēja saņemt naudas summu sākot no 50 līdz pat 3000 eiro, bez ķīlas. Ņemiet vērā, ka jums ir jābūt regulāriem ikmēneša ienākumiem un nedrīkst būt kredītsaistības ar citām kredītiestādēm. Pretējā gadījumā aizdevums netiek izsniegts. Credit24 kredītiestāde piedāvā saņemt aizdevumu uz laika posmu sākot no 30 dienām, līdz pat 36 mēnešiem. Ņemiet vērā, ka ilgāks aizņemšanās laika posms, nedaudz palielinās aizdevuma procentu likmi. Taču to visu jūs skaidri un saprotami varēsiet redzēt credit24 mājaslapā aizdevuma anketas aizpildīšanas brīdī.

Vecuma ierobežojums Credit24 ir ļoti pretimnākošs, jo klients ir pilntiesīgs aizņemties jau no 18 gadu vecuma. Citās ātro kredītu kompānijās, aizņemties var diemžēl tikai no 20 un 21 gada vecuma.

Parasti aizdevumu saņemsiet līdz 15 minūtēm. Tomēr, ja ir situācija, kad nu jau pagājušas 15 minūtes un aizdevums vēl nav ienācis kontā, tad noteikti nav pamata uztraukumam, jo kredīts visticamāk netika apstiprināts sekojošu iemeslu dēļ. Iespējams tāpēc, ka ikmēneša ienākumi ir uzrādīti pārāk mazi un aizņemamā summa proporcionāli ir pārāk liela.

Šādos gadījumos mēs iesakām kontaktēties ar Credit24 konsultantiem zvanot pa tālruni 8824 vai sūtot vēstuli uz e-pastu info@credit24.lv. Šis ātrais kredīts ir patiešām labs risinājums klientiem, kuri nonākuši īslaicīgās finansiālās grūtībās.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *