Credit24 kredītlīnija

Credit24, viens no lielākajiem ātro kredītu devējiem Latvijā, ir sācis piedāvāt kredītlīnijas pakalpojumus, kas ļauj katram piekļūt līdzekļiem tad, kad tie nepieciešami visvairāk. Kredītlīnija faktiski ir drošības garants, kas ļauj piekļūt noteiktam naudas līdzekļu daudzumam jebkurā laikā. Šajā rakstā apskatīsim, kādos gadījumos jums varētu noderēt Credit24 kredītlīnija, kā arī pievērsīsimies šī kredīta galvenajiem nosacījumiem.

Kad izvēlēties Credit24 kredītlīniju?

Credit24 kredītlīnija

 • Kad jums nepieciešams kāds drošības garants, bet pašlaik nav lielu iekrājumu;
 • Ja izmantojat ātro kredītu, taču jūs neapmierina tā augstie procenti;
 • Ja nepieciešamas lielākas naudas summas, kuras vēlaties atmaksāt ar ikmēneša maksājumu;
 • Ja vēlaties kontrolēt savas finanses 24 stundas diennaktī, gan datorā, gan telefonā.

Credit24 kredītlīnija

Credit24 kredītlīnijas galvenie nosacījumi ir šādi:

 • Summa no 50 līdz 4000 eiro;
 • Kredīta gada procentu likme – 47.88%, faktiskā GPL – sākot ar 65,95%;
 • Komisija par naudas līdzekļu izņemšanu – 4,95%, taču tā nav jāmaksā, izņemot naudu pirmoreiz;
 • Konta apkalpošanas maksa – bez maksas;
 • Komisija par pirmo naudas izmaksu – bez maksas;
 • Kredītlīnijas noformēšana – bez maksas;
 • Iespējams iegādāties kredīta brīvdienas, kā arī mainīt maksājuma datumu un kredīta limita summu;
 • Credit24 kredītlīniju varat atmaksāt arī ātrāk, tādējādi ietaupot uz procentu maksājumiem. Piesakoties kredītlīnijai, jūsu pieteikums tiks izvērtēts pārdesmit minūšu laikā, taču jārēķinās, ka uzņēmums katru dienu strādā no 8 līdz 22.

Credit24 kredītlīniju izmantot ir ļoti vienkārši – to var darīt gan telefoniski, gan ar datoru. Jāpiemin, ka, piesakoties kādai kredītlīnijas summai, varēsit izņemt jebkādu summu līdz pat kredītlīnijas limitam. Tas ir, ja šodien izņemat 200 eiro, bet kredītlimits ir 50 eiro, tad rīt (vai arī šodien pat!) varēsit izņemt vēl 50 eiro. Tiesa, jāņem vērā, ka kredītlīnijai ir savs cenrādis, tāpēc pārāk bieži izmantot to nevajadzētu, kaut vai tāpēc, ka par izņemšanu tomēr tiek ņemta komisijas nauda. (Izņemšana – naudas pārskaitīšana no Credit24 uz jūsu kontu.)

Kā pieteikties Credit24 kredītlīnijai

Ātrais kredīts

Lai pieteiktos Credit24 kredītlīnijai, jums jābūt reģistrētam kontam Credit24 mājaslapā. Reģistrēties ir ļoti vienkārši – nepieciešams tikai mobilā telefona numurs, e-pasta adrese un konts kādā no Latvijas bankām. Reģistrēties iespējams 10 minūšu laikā, nosūtot vienu eiro centu uz Credit24 kontu. Tāpat jums vajadzēs arī regulārus ienākumus, ar kuriem atmaksāt kredītu. Kredīts tiek izsniegts LR iedzīvotājiem, kuri sasnieguši 18, bet nav vecāki par 70 gadiem.

Protams, kā pie visiem kredītdevējiem, jums nedrīkst būt nenokārtotas parādsaistības, kā arī brīdī, kad iesniedzat pieteikumu, nedrīkst būt neatmaksāti Credit24 aizdevumi. Credit24 kredītlīnija nav piemērota, lai ar to atmaksātu esošos aizdevumus. Aizņemieties atbildīgi, jo no tā atkarīga ne tikai jūsu, bet arī jūsu tuvāko labklājība. Credit24 ir licencēts aizdevējs, tāpēc varat rēķināties, ka ar jūsu aizdevumu strādās profesionāļi, un problēmu gadījumā jums tās palīdzēs risināt saprotoši un jauki cilvēki.

2 Replies to “Credit24 kredītlīnija”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *