Credit24 jaunā kredītlīnija

Credit24 ir uzlabojis kredītlīnijas pakalpojumu, lai tā kļūtu pievilcīgāka klientu acīs! Pats galvenais, ka jaunie klienti var izmēģināt kredītlīniju 30 dienas bez maksas – atmaksā tik, cik aizņēmies.

Kāpēc izvēlēties Credit24 kredītlīniju?

Šie ir daži no nosacījumiem, kāpēc Credit24 kredītlīnija ir pareizā izvēle:

  • Noformēšana – Bezmaksas
  • Komisija par naudas izmaksu – Bezmaksas
  • Konta apkalpošanas maksa – Bezmaksas
  • Aizņēmuma likme dienā – 0,23% (pirmās 30 dienas 0%) – jaunajiem klientiem
  • GPL: 127,77 %
  • Atmaksas termiņš pagarināts: no 1 dienas līdz 36 mēnešiem

Pieteikties

Kredītlīnija nodrošina elastību

Kredītlīnija ir norēķinu konts, kas darbojas pēc kredītkaršu principa – kredītņēmējs var izmantot aizdevumu tā noteiktā kredīta limita ietvaros, bet ikmēneša maksājums sastāv no divām daļām – kredīta pamatsummas atmaksas, kas parasti ir noteikta kā dilstošais maksājums, kā arī procentu maksas par izmantoto aizdevuma daļu.

Kredītlīnija ir piemērots aizdevums gadījumā, ja nav zināms, cik liela naudas summa ir nepieciešama konkrētās lietas iegādei vai situācijas atrisināšanai, piemēram, veicot mājokļa uzlabojumus vairāku mēnešu laikā, maksājot par skolu vai vienkārši situācijās, kad ir nepieciešami papildus līdzekļi finansiālajai drošībai.

Viens no būtiskākajiem kredītlīnijas trūkumiem ir tas pats, kas kredītkartēm – cilvēki var tik ļoti pierast pie šāda aizdevuma esamības un to izmantot regulāri ikdienā, ka kredītsaistības var ievilkties uz ilgāku laikā kā patiesībā nepieciešams. Kredītlīnija un kredītkarte ir beztermiņa aizdevumi, kurus kredītņēmējs var izmantot neierobežoti, ar nosacījumu, ka visi maksājumi tiek veikti laikā, tādēļ ar šiem aizdevumiem ir jābūt īpaši piesardzīgiem.

Par jauno Credit24 kredītlīniju

Credit24 kredītlīnija tagad aprēķināta uz 36 mēnešiem (iepriekš 24 mēnešiem) – tātad mazāki ikmēneša maksājumi.

Līdz šim pirmā naudas izņemšana bija bez maksas, katra nākamā maksāja 4,95% no izņemtās summas, tagad naudas izņemšana vienmēr BEZMAKSAS. Tātad produkts šobrīd ir ļoti viegli saprotams – izņemtā summa un procenti

Jāatgādina, ka pirmā kredītlīnija joprojām tiek izsniegta bez procentu maksas. Tas nav raksturīgi kredītlīnijas aizdevējiem, bet Credit24 ir spēris šādu soli, lai kļūtu par klientu pirmo izvēli. Tā ir lieliska iespēja izmēģināt kredītlīniju tiem klientiem, kuri definējami, kā jauni. Līdz šim mēs pazinām tikai pirmo kredītu bez procentu maksas, tagad arī kredītlīniju.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *