Credit24 ātrais kredīts pastā

Credit24 ātro kredītu var pieteikt ne tikai internetā, bet arī „Latvijas pasta” nodaļās. Šajā rakstā apskatīsim Credit24 ātro kredītu bez ķīlas un galvojuma, kuru var pieteikt vairāk kā 95 „Latvijas pasta” nodaļās visā Latvijā.

Piesakot Credit24 ātro kredītu pasta nodaļās – summa un atmaksas termiņš nemainās! Kredīta summas ir no 50 Eur līdz 4000 Eur, bet atmaksas termiņš no 1 mēneša līdz 36 mēnešiem.

Ātrākais pieteikums ir internetā

SPIED ŠEIT / NOKLIKŠĶINI ŠEIT, LAI PIETEIKTOS ĀTRĀK!

Esi atbildīgs. Kredīts ir parāds, ko vajadzēs samaksāt atpakaļ!

Kas nepieciešams, lai saņemtu ātro kredītu pasta nodaļās

Latvijas pasts

Dodoties uz Latvijas pasta nodaļu – līdzi jāņem pase vai autovadītāja apliecība un personas apliecinoša dokumenta kopija. Lai saņemtu ātro kredītu – Jums jābūt atvērtam bankas kontam kādā no bankām Latvijā vai Pasta norēķinu sistēmā (PNS).

Jūs ātro kredītu nevarat saņemt uz citas personas bankas kontu!

Credit24 ātro kredītu Jūsu izvēlētajā pasta nodaļā var saņemt aizpildot pieteikuma veidlapu. Pieteikuma veidlapu varat saņemt turpat Latvijas pasta nodaļā. Jums būs jāiepazīstas ar līguma noteikumiem un jāparaksta līguma noteikumi, lai varētu saņemt ātro kredītu.

  1. Rūpīgi izlasiet līguma noteikumus
  2. Parakstiet līguma noteikumus
  3. Atdodiet veidlapu pasta darbiniekam

Aizņemieties atbildīgi! Pirms veicat visas darbības, lai varētu saņemt naudu no Credit24 – izvērtējiet savas iespējas atmaksāt kredītu. Izvērtējiet savas finansiālās iespējas un aizņemieties tikai tad, kad skadri zināt, kā atmaksāt kredītu.

2 Replies to “Credit24 ātrais kredīts pastā”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *