Cik lielai jābūt algai, lai saņemtu ātro kredītu

Arī 2018. gadā Latvijas iedzīvotājiem algas grozs nespēj sekot līdzi inflācijai, līdz ar to var rasties situācija, kad pirms algas pietrūkst naudas līdzekļu pat pavisam ikdienišķi vienkāršām lietām, kā piemēram pārtikas un higiēnas preču iegāde, ceļa izdevumi līdz darbam un atpakaļ uz mājām, bērniem pusdienas nauda darba dienās atrodoties izglītības iestādē un tamlīdzīgām vajadzībām, tādā brīdī Jums labs palīgs būs ātrais kredīts pirms algas.

Atbildot uz jautājumu, cik lielai jābūt algai, lai saņemtu ātro kredītu var droši teikt, ka minimālais algas apmērs nav noteikts. Jāatceras, ka jo lielāka alga, jo lielāks pieejamais kredīta apjoms, jo tie laiki, kad ātro kredītu sniedzēji deva nelielas summas sen aiz muguras. Tagad pie ātro kredītu sniedzējiem var saņemt pat 3000-5000 eiro liela apjoma kredītu ar visdažādākajiem atmaksas termiņiem.

Saņemt ātro kredītu pirms algas dienas

ZUZ

Ātrais kredīts pirms algas Jums atvieglos tā brīža finansiālās grūtības un dos iespēju bez lieliem satraukumiem sagaidīt algas dienu. Ātro kredītu pirms algas visvienkāršāk noformēt elektroniski, no jebkuras jums ērtas atrašanās vietas, kur ir datora un interneta pieejamība, līdz ar to, tas neliks jums mainīt ierasto ikdienas dzīves ritmu.

Kas var aizņemties ātro kredītu pirms algas dienas

Lai pieteiktu ātro kredītu pirms algas, Jums noteikti jābūt Latvijas pilsoņiem ar oficiāliem un regulāriem ienākumiem, Jūsu vecuma grupai jābūt no 18 līdz 65/70 gadiem (atkarībā no kredīta kompānijas vecuma griezti svārstās), kā arī jums noteikti jābūt labai kredīta vēsturei. ātro kredītu pirms algas Jūs varat pieprasīt internetā, Jums pat nav jādodas uz kredītiestādi.

Ātrā kredīta pieprasījuma aizpildīšana un nosūtīšana Jums aizņems aptuveni piecas minūtes, taču tas jādara ar atbildības sajūtu un dati jānorāda korekti.

Noteikti, pirms izvēlaties kredīta kompāniju ar kuru sadarbosieties, apskatiet visu ātro kredītu dotā brīža piedāvājumu. Izvērtējiet katras kredīta iestādes kredīta nosacījumu plusus un mīnusus, salīdziniet tos savstarpēji un izvēlaties sev piemērotāko kompāniju, ar kuru sadarbosieties.

Pirmais kredīts pirms algas bez maksas par procentiem

Pieteikties

Būtiskākie nosacījumi ir šādi: vai ātrais kredīts 30 dienas būs pieejams bez procentu likmes, vai par pieprasījuma izskatīšanu un naudas izsniegšanu jāmaksā komisijas maksa, kāda būs procentu likme, ja Jūs 30 dienu laikā kredīta summu neatgriežat, vai atgriežat daļēji. Ātro kredītu pirms algas iespējams noformēt ļoti ātri, līdz ar to Jūsu finansiālā problēma tiks vienkārši un operatīvi atrisināta. Atrodot atbildes uz šiem jautājumiem, Jums pašiem būs skaidra atbilde par kredīta kompānijas izvēli, tātad izvēlētai kredīta kompānijai droši varat aizpildīt un sūtīt pieprasījumu. Aizpildot pieprasījumu ātrā kredīta saņemšanai pirms algas, mēģiniet iespējami precīzi aprēķināt vajadzīgo naudas summu, lai neaizņemtos liekus naudas līdzekļus un lai tie tomēr līdz algai nepietrūktu.

Kad būsiet nosūtījuši ātrā kredīta pieprasījumu, tad aptuveni pusstundas laikā kredīta kompānija sniegs Jums atbildi, saņemot to apstiprinošu, ja no konkrētā kreditora ātro kredītu aizņematies pirmo reizi,  Jums būs sevi jāreģistrē ar internetbankas palīdzību. Kad būsiet veicis savu reģistrāciju, tad aptuveni 15-30 minūšu laikā Jūsu kontā tiks ieskaitīta pieprasītā ātrā kredīta summa.

Ja pareizi būsiet izvēlējies kredīta kompāniju, kuras līguma nosacījumos ietilpst 30 dienu bezprocenta naudas izmantošana, tad atcerieties, ka šīs 30 dienas jāskaita no kredīta piešķiršanas dienas. Ja esiet aizņēmušies pirms algas ātro kredītu, tad teorētiski Jūs iekļausieties šajās 30 dienās, taču, ja jūtat, kad visu kredīta summu nevarat vienā mēnesī no algas atdot, tad turpiniet ātro kredītu pirms algas atmaksāt pakāpeniski ik mēnesi regulāri iemaksājot Jums iespējamo naudas summu un, noteikti,- līgumā noteikto procentu likmi.

Iespēja aizņemties kredītu zemāk

Pieteikties

Spied šeit, lai realizētu kredītu ar bankas pārskaitījumu!

Ja kredīts ir neliels, tad ieteicams izvēlēties tikai un vienīgi bezprocentu piedāvājumu!!! Atmaksas brīdi, Atmaksāsi tikai tik, cik aizņēmies!

Pēdējais brīdinājums un daži ieteikumi

Ļoti vērtīgi būtu, ja pirms aizņemšanās Jūs nopietni apsvērtu reālās iespējas šo kredītu atmaksāt. Ja ikmēneša ātrā kredīta pirms algas atmaksas summa, kā arī pārējo kredītu summas (ja tādi ir!) kopumā nepārsniegs 30% no Jūsu ikmēneša ienākumiem, tad šā kredīta segšanai nevajadzētu rasties nekādām finansiālajām problēmām. Aizņemieties atbildīgi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *