Cik kredīti drīkst būt vienam aizņēmējam

Vienam cilvēkam var būt tikai viens aktīvs ātrais kredīts pie viena aizdevēja. Nākošo ātro kredītu pie esošā aizdevēja var saņemt pēc 7 dienām, ja iepriekšējais ātrais kredīts tiek atmaksāts bez pārkāpumiem un kavējumiem.

Tev vienlaicīgi var būt tikai viens ātrais kredīts pie viena aizdevēja, bet Tu drīksti aizņemties kredītu citur, ja neesi pārkāpis līguma nosacījumus. Tev drīkst būt ātrais kredīts citur, Tev drīkst būt kredīts bankā vai citā iestādē, jo ātrā kredīta saņemšanai tas nav šķērslis.

Ja Tev nav bojāta kredīta vēsture un kavēti maksājumi citur, tad Tev nevajadzētu būt problēmām saņemt ātro kredītu, jo tas ir galvenais nosacījums, lai veiksmīgi saņemt ātro kredītu.

SMScredit.lv piedāvājums klientiem, kuriem jau ir aktīvs kredīts

Ja esi aizņēmies ātro kredītu pie SMScredit.lv, tad Tev būs pieejams daudz ērtāks risinājums, jo SMScredit.lv piedāvā paņemt papildus summu pie esošā kredīta. Ja Tev ir aktīvs ātrais kredīts un neesi paņēmis visu maksimāli pieejamo kredīta summu, tad Tev ir iespēja paņemt papildus summu pie esošā ātrā kredīta. Tev jābūt pieejamajam kredīta limitam vismaz Eur 5, lai varētu paņemt papildus naudas summu pie esošā ātrā kredīta.

Piemērs:

Tu aizņemies pirmo reizi ātro kredītu Eur 100. Pirmajā reizē maksimāli tiek izsniegts ātrais kredīts līdz Eur 300. Tas nozīmē, ka Tavs kredīta limits ir Eur 100, jo Eur 100 jau esi paņēmis. Pēc pāris dienām Tev rodas vajadzība pēc papildus naudas un Tu vari paņemt vēl Eur 200 pie jau esošā ātrā kredīta. Jāatgādina, ka paņemot papildus summu pie esošā kredīta, Tava kredīta atmaksas termiņš nemainās, bet mainās atmaksājamā summa. Ja izvēlēsies paņemt papildus naudas summu pie esošā ātrā kredīta, tad SMScredit.lv Tev sagatavos jaunu rēķinu, kurā jau esošajam kredītam tiks pieskaitīta papildus naudas summa.

Kredīti salīdzināšanas tabulā ir norādīti nejaušā secībā un aizdevēji augstākās pozīcijās nevar tikt uzskatīti par ieteicamākiem vai izdevīgākiem. Kurš no pievienotajiem aizdevējiem ir piemērotākais Jūsu situācijā? Tas jāvērtē Jums! Aizņemieties apdomīgi, izvērtējot savas iespējas kredītu atmaksāt.

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2018 Ātrais kredīts, visas tiesības paturētas.