Cik daudz varu aizņemties?

Tikai retais ātro kredītu sniedzējs piedāvā aizņemties maksimāli piedāvāto kredīta summu jau pirmajā reizē. Labā ziņa ir tā, ka teju katrs kredīta sniedzējs piedāvā pirmo kredītu bez procentiem – atmaksā tik, cik paņēmi. Turpini lasīt šo rakstu, lai uzzinātu, cik daudz naudas vari aizņemties no Latvijas ātro kredītu sniedzējiem.

Bino.lv

Pirmajā reizē Tu vari aizņemties līdz 500 eiro. Ja kredītu būsi atdevis savlaicīgi un nebūsi pārkāpis līguma noteikumus, otrajā un turpmākajās reizēs Tu varēsi aizņemties līdz 500 eiro.

Sohocredit.lv

Pirmajā reizē Tu vari aizņemties līdz 1000 eiro. Ja kredītu būsi atdevis savlaicīgi un nebūsi pārkāpis līguma noteikumus, otrajā un turpmākajās reizēs Tu varēsi aizņemties līdz 1000 eiro.

Credit24

Credit24 piedāvā aizņemties no 100 līdz 4000 eiro. Kredīta summa ir atkarīga no klienta maksātspējas.

Kimbi.lv

Kimbi.lv piedāvā aizņemties no līdz 1500 eiro. Kredīta summa ir atkarīga no klienta maksātspējas.

Ondo.lv

Pirmajā reizē var aizņemties summu līdz 215 Eur. Tas nozīmē, ka pirmais kredīts līdz Eur 215 tiek izsniegts bez procentiem – atmaksājiet tik, cik aizņēmāties! Otrajā reizē un turpmākajās reizēs drīkst aizņemties summu no Eur 50 līdz 215 Eur bez ķīlas un galvojuma tikai dažu minūšu laikā.

ViaSMS

Pirmajā aizņemšanās reizē summa nevar pārsniegt 3000 eiro, otrajā un turpmākajās reizēs līdz 3000 eiro.

SMScredit.lv

Pirmajā reizē Tu vari aizņemties līdz 215 eiro. Ja kredītu būsi atdevis savlaicīgi un nebūsi pārkāpis līguma noteikumus, otrajā un turpmākajās reizēs Tu varēsi aizņemties līdz 215 eiro.

Vivus.lv

Kredīta summa tiek noteikta katram Vivus.lv klientam individuāli. Tiek piedāvātas summas no 50 līdz 3000 eiro. Lai uzzinātu savu maksimāli pieejamo kredīta summu, Tev ir jāreģistrējas vai jāieiet savā profilā, ja esi jau reģistrējies.

Ferratum

Pirmajā reizē Tu vari aizņemties līdz 350 eiro. Ja kredītu būsi atdevis savlaicīgi un nebūsi pārkāpis līguma noteikumus, otrajā un turpmākajās reizēs Tu varēsi aizņemties līdz 400 eiro. Ja ar šo summu būs par mazu, tad izvēlies Ferratum bank kredīlimitu vai patēriņa kredītu.

GreenCredit.lv

Pirmajā reizē Tu vari aizņemties līdz 300 eiro. Ja kredītu būsi atdevis savlaicīgi un nebūsi pārkāpis līguma noteikumus, otrajā un turpmākajās reizēs Tu varēsi aizņemties līdz 425 eiro.

LatCredit.lv

Pirmajā reizē Tu vari aizņemties līdz 215 eiro. Ja kredītu būsi atdevis savlaicīgi un nebūsi pārkāpis līguma noteikumus, otrajā un turpmākajās reizēs Tu varēsi aizņemties līdz 215 eiro.

CreditON

Pirmajā reizē vari aizņemties līdz 215 eiro. Pēc tam, kad būsi veiksmīgi atdevis pirmo aizdevumu, jau otrajā reizē Tu varēsi aizņemties līdz 215 eiro. Ja ar šo summu būs par mazu, tad izvēlies Crediton kredītlīniju līdz vai patēriņa kredītu.

Kredits365

Pirmajā un turpmākajās reizēs var pieteikt ātro kredītu no EUR 100 līdz EUR 210.

Kredits7

Pirmajā un turpmākajās reizēs vari aizņemties no EUR 100 līdz EUR 210.

Banknote

Pirmajā un turpmākajās reizēs vari aizņemties no EUR 50 līdz EUR 3000. Kredīta summa tiek noteikta katram Banknote klientam individuāli.

2 Replies to “Cik daudz varu aizņemties?”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *