Bonuslati

Akcija ir noslēgusies! Jaunākās akcijas ir šeit.

SMScredit.lv aizdevējs informē, ka ar 04.10.2013 pārtrauc akciju „Bonuslati”.  Jāpiebilst, ka ar 07.10.2013 arī Vivus.lv pārtrauc savu akciju „Pelni ar Vivus.lv”, kas bija līdzīga banuslatu akcijai.

Bonuslati

Kas bija bonuslati

Bonuslati bija SMScredit.lv klientu programma, kura deva iespēju nopelnīt papildu naudu. Sistēma bija pavisam vienkārša: Jūs aicinājāt draugus un par katru draugu, kurš reģistrēsies un aizņemsies, saņēmāt Ls 10 bankas kontā.

Katrs draugs, kurš reģistrējās sistēmā, ieguva iespēju:

  • saņemt pirmo kredītu bez procentiem;
  • aicināt savus draugus.

Kā varēja iegūt bonuslatus

Nosūtot draugam uzaicinājuma e-pastu vai īsziņu no SMScredit.lv profila un iesakot arī viņam izmantot SMScredit.lv ātros kredītus. Ja draugs veica reģistrāciju SMScredit.lv sistēmā un aizņēmās, aicinātājs saņēma Ls 10 bankas kontā.

Biežāk pieļautās kļūdas aicinot draugus bija:
  • Tika nosūtīts uzaicinājums uz nepareizu tālruņa numuru vai e-pastu;
  • Uzaicinātais draugs veica reģistrāciju no cita tālruņa numura vai e-pasta;
  • Uzaicinātais draugs neveica reģistrāciju. Lai saņemtu Ls 10, uzaicinātajam draugam vajadzēja izveidot profilu, identificēt bankas kontu un aizņemties pirmo kredītu bez procentiem;
  • Uzaicinātais draugs bija saņēmis vairākus uzaicinājumus. Ls 10 varēja saņemt tikai viens cilvēks, kurš pirmais nosūtīja uzaicinājumu.

ZUZ.lv neiesaka iesaistīties šāda veida akcijās, jo šādas akcijas var netieši veicināt bezatbildīgu kredītu aizņemšanos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *