Bino.lv kredīts var palīdzēt 6 mēnešus aizņemties bez procentiem

Mūsdienās cilvēkiem ir pieejami dažādu veidu kredīti, kurus var izmantot gan lieliem (māja, automašīna), gan mazākiem pirkumiem (veļasmašīna, ledusskapis). Bino.lv kredīta priekšrocības, ja tos izmanto pārdomāti, ir neskaitāmas, un tie visdažādākajos veidos var palīdzēt cilvēkiem. Viens no īstermiņa kredītiem, kas patērētāju vidū ir ieguvis lielu popularitāti, ir Bino.lv ātrais kredīts, kas ir paredzēts cilvēkiem, kas saskārušies ar naudas problēmām pašā nepiemērotākajā brīdī.

Ātrais kredīts – tikai neatliekamiem pirkumiem

Bino akcija 2017

Bino.lv pirmais aizdevums līdz 425 eiro ir bez komisijas maksas – atmaksā tik, cik aizņēmies un nepārmaksā 6 mēnešus pēc kārtas. Jaunajiem klientiem pie Bino.lv 6 mēnešus pieejams kredīts bez procentu maksas. Lasi vairāk šeit par Bino.lv piedāvājumu.

Ātrais kredīts ir īstermiņa aizdevums, kuru pēc definīcijas ir paredzēts atdod, saņemot nākamo algu, tādēļ to nevajadzētu izmantot nepārdomātu pirkumu veikšanai, jo tas var sagādāt vēl lielākas finansiālas grūtības vēlāk, kad kredīts būs jāatdod. Kā populārākos pamatotos iemeslus, kāpēc ātrais kredīts tiek ņemts, kredītspeciālisti min:

  • Iepriekš neplānots automašīnas remonts;
  • Nepieciešamība iegādāties medikamentus;
  • Nepieciešamība saņemt noteiktus ārstniecības pakalpojumus;
  • Negaidīti augstu komunālo rēķinu nomaksāšana.

Ātro kredītu noteikti nevajadzētu ņemt, lai:

  • veiktu lielus un nepārdomātus pirkumus vai dāvinātu dārgas dāvanas;
  • brauktu ceļojumā;
  • apmaksātu izklaides pasākumus;
  • nosegtu citas kredītsaistības.

Ja cilvēks izvēlas ņemt ātro kredītu, lai apmaksātu kādu no četriem iepriekš minētajiem gadījumiem, tas liecina par to, ka tas nepārdomāti rīkojas ar saviem naudas līdzekļiem, neveic uzkrājumus, pērk lietas un pakalpojumus, kurus nevar atļauties. Šādā gadījumā cilvēks nespēj nosegt savus ikdienas tēriņus, un ātrais kredīts, visticamāk, radīs vēl lielākas finansiālas grūtības.

Lai gan liela daļa kredītdevēju piedāvā pirmo reizi aizņemties noteiktu naudas summu bez maksas jeb bez procentu likmes – aizņemoties 425 eiro, būs jāatdod tieši tikpat -, būtiski atcerēties, ka tas attiecas tikai līdz brīdim, kad cilvēks ir spējīgs atmaksāt aizņemto naudas summu noteiktajā laikā. Tādēļ pirms kredīta pieteikuma anketas aizpildīšanas katram gadījumam būtu vēlams izskatīt, kādi ir konkrētā aizdevēja noteikumi kredīta neatmaksāšanas gadījumā, jo kredīts jebkurā gadījumā ir jāņem tikai tad, kad ir skaidra pārliecība par to atmaksu – kaut arī Bino.lv piedāvā neticamu piedāvājumu 6 mēnešu garumā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *