Bigbank patēriņa kredīts

Bigbank, viena no lielākajām privāto aizdevumu kompānijām Ziemeļeiropā, piedāvā patēriņa kredītu līdz pat 10 000 eiro. Šajā rakstā apskatīsim šīs Igaunijas firmas piedāvāto pakalpojumu klāstu, kā arī mēģināsim saprast, kādās situācijās šis patēriņa kredīts varētu būt labs veids, kā aizņemties.

Bigbank piedāvātie aizdevumi

Bigbank patēriņa kredīts

Šī Tartu dibinātā firma piedāvā gan noguldīt, gan aizņemties finanšu līdzekļus kopš tās darbības sākuma 1992. gadā. Bigbank piedāvātais patēriņa kredīts ir pieejams Latvijas iedzīvotājiem no 20 gadu vecuma. Lai saņemtu jebkuru aizdevumu, jāaizpilda pieteikums internetā, kādā no klientu apkalpošanas centriem vai sazinoties ar Bigbank.lv konsultantu pa tālruni. Saņemot pieteikumu Bigbank.lv pārstāvis sazināsies ar pieteikuma iesniedzēju, lai precizētu informāciju un vienotos par noteikumiem aizdevuma saņemšanai.

Kad aizņemties pie Bigbank?

Vārdu salikums ‘patēriņa kredīts’ daudz ko pasaka priekšā par gadījumiem, kuros visbiežāk izmanto šo kredītu. Taču bez, piemēram, mēbeļu pirkšanas vai ceļojuma iegādes, Bigbank piedāvātais patēriņa kredīts būs derīgs arī gadījumos, kad vēlaties papildus līdzekļus saviem uzkrājumiem, piemēram, pērkot dzīvokli hipotekārā kredīta vietā. Tā kā aizdevuma termiņš ir līdz 60-120 mēnešiem un gada ir likme lielāka par hipotekārā kredīta likmi, bet mazāka par ātrā kredīta likmēm, šis kredīts ir savdabīgs vidusceļš, kad kāda iemesla dēļ nevarat aizņemties no bankas, bet ātro kredītu sniedzēji nepiedāvā summas, kas varētu jums interesēt.

Savā ziņā Bigbank piedāvātais patēriņa kredīts ir arī iespēju kredīts, kas dod vēl vienu iespēju, piemēram, uzsākt biznesu, pat cilvēkiem, kam ar kredītiem pirms tam nav veicies.

Patēriņa kredītā saņemto naudu varat tērēt, kā jums tīk, taču vienmēr jāatceras, ka visam ir robežas. Ja esat galvotājs citiem kredītiem, ja slimojat ar kādu atkarību vai jums jau ir esošas parādsaistības, iesakām nopietni pārdomāt lēmumu aizņemties. Ir, protams, viegli pieņemt, ka “viss būs labi” un kredītu varēsit atmaksāt, taču, paņemot aizdevumu, vienalga kādu, der atcerēties, ka tas noteikti mainīs jūsu dzīvi. Marka Aurēlija vārdiem: “Neaizmirsti, ka Tu nevari samaitāt citu mūžu kā tikai to, kuru dzīvo un nevari dzīvot citu mūžu kā tikai to, kuru esi samaitājis.”

Bigbank ir specializētā kredītu banka. Bigbank piedāvājumā ir dažādi kredītu veidi, lai būtu iespējams izvēlēties sev piemērotāko aizdevumu. Bigbank.lv piedāvā saņemt patēriņā kredītu ar summu līdz 10 000 EUR. Bigbank.lv patēriņa kredīta konsultanti ir laipni, saprotoši, ļoti atsaucīgi un pieredzējuši.

Jāņem vērā, ka jebkuram aizdevumam ir neliela līguma sagatavošanas komisijas maksa, kas no jums netiks iekasēta uz vietas, taču tiks pierēķināta pie jūsu kopējās aizdevuma summas. Nepieciešamības gadījumā jums ir iespēja mainīt atmaksas datumu, ko vari izdarīt sekojoši. Lai mainītu atmaksas datumu, jums ir nepieciešams iesniegt rakstisku iesniegumu. Šo te iesnieguma formu jūs varat atrast bigbank. Par turpmāko maksājuma grafiku un datumiem bigbank.lv paziņos jums zvanot uz jūsu norādīto tālruņa numuru.

Atbildes uz jautājumiem un neskaidrībām tiek sniegtas ne ilgāk par divām stundām. Tas protams darba laikā, kad uz vietas ir pieejami atsaucīgi darbinieki.

Ja tev nesanāk veikt aizdevuma ikmēneša maksājumu, tad nesatraucies, jo pie bigbank patēriņa kredīta kā līdzi lieliska iespēja pieteikties kredīta atvaļinājumam. Šis piedāvājums var tikt izmantots jebkurā laikā. Kredīta atvaļinājums ir uz trīs mēnešiem. Bigbank piedāvā aizdevumu atmaksāt pirms laika, bez soda naudas vai komisijas maksas. Tas arī samazinātu kopējo procentu likmi.

Ja esi situācijā, kad jau esi aizņēmies no bigbank, taču izrādās, ka tev par piemēru ir nepieciešami vēl 5000 EUR. Tiek piedāvāta unikāla iespēja saņemt papildus aizdevumu, kuram var pieteikties jebkurā brīdī. Pastāv iespēja izveidot jaunu līgumu vai vienkārši pievienot papildus aizdevumu jau pie esošās naudas summas. Kad aizdevuma pieteikums būs iesniegts, bigbank patēriņa kredīta klientu apkalpošanas servisa darbinieki izskatīs jūsu pieteikumu un pozitīvas atbildes gadījumā izsniegs jums aizdevumu 24 stundu laikā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *