BigBank

Bigbank specializējas patēriņa kredītu izsniegšanā privātpersonām. Bigbank ir izveidojis dažādus kredīta veidus, kuri atšķiras summas un nosacījumu ziņā. Tas var būt gan patēriņa kredīts, gan auto kredīts, gan cita kredīta veidi klienta interesēm. Ļoti emocionāli!

Bigbank patēriņa kredīts līdz 10 000

Šis patēriņa kredīts dod iespēju aizņemties kredītu līdz EUR 10 000 uz termiņu no 6 līdz 60 mēnešiem (esošajiem bankas klientiem līdz 120 mēnešiem). Kredītu var atmaksāt ātrāk – veicot lielākus maksājumus. Procentu likmes sākot no 22% gadā no patēriņa kredīta summas. 

Aizdevums pret nekustamā īpašuma ķīlu

Aizdevums pret nekustamā īpašuma ķīlu, kas tiks nodrošināts ar nekustamo īpašumu. Tiks piedāvātas labākas likmes un nosacījumi, jo tiks nodrošināts/garantēta kredīta atmaksas. Drošāks aizdevums. Aizdevuma summas lielākas. Aizdevuma summa no 7 000 – 130 000 eiro. Aizdevuma termiņš lielāks. Aizdevuma atmaksas termiņš no 6 – 180 mēnešiem, kas ir 15 gadi. Komisijas likme 2% no aizņēmuma summas, bet procentu likme sākot no 12% (procentu likme tiek aprēķināta no atlikuma).

Kredīts tiek izsniegts

  • Sākot no 20 gadu vecuma, bet no 18, ja pret ķīlu.
  • Ja Jums ir regulāri ienākumi.
  • Latvijas pilsonis (vai Jums ir uzturēšanās atļauja).
Kur pieteikt kredītu
  • Piesaki kredītu internetā – ātri un ērti;
  • Bigbank birojā;
  • Latvijas pasta nodaļā;
  • Zvanot Bigbank konsultantam;
Bigbank kredīts

Bigbank patēriņa kredīts piemērots klientiem, kuri vēlas aizņemties kredītu uz ilgāku laika posmu. Bigbank piedāvā aizņemties patēriņa kredītus no 6 līdz 60 mēnešiem, bet esošiem bankas klientiem līdz 120 mēnešiem. Jums tiks piedāvāti dažādi atmaksas modeļi, lai katrs klients varētu izvēlēties sev piemērotāko.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *