Bezprocentu kredīts internetā

Kredīts bez procentiem izklausās pēc kādas tālas zemes, mirāžas vai fatamorgānas, tomēr tas ir realitāte tepat Latvijā. Ātro kredītu sniedzēji izsniedz pirmo kredītu bez procentu maksas (tas ir, gandrīz bez procentu maksas), par to prasot vien 0.01 eiro par to, ka piereģistrējaties pie ātrā kredīta devējiem. Daži kredītdevēji, piemēram, Credit24 par kredīta noslēgšanu prasa 1 eiro, taču apmaiņā izsniedz lielākas summas. Šajā rakstā apskatīsim to, kur dabūt bezprocentu kredītu internetā, kā arī īsi padiskutēsim par to, vai tiešām bezprocentu kredīts ir tik labs, cik tas izskatās uz papīra.

Kur dabūt bezprocentu kredītu internetā?

Saņemt kredītu

Bezprocentu kredītu internetā, par kuru jāmaksā vien smieklīga reģistrācijas maksa, iespējams dabūt tikai pie ātro kredītu devējiem. Bankām šādi nosacījumi būtu ļoti neizdevīgi, savukārt ātro kredītu devēji šādi pievilina jaunus klientus. Tas, protams, nav bez savām ēnas pusēm. Aptuveni 33% kredītņēmēju, kas paņēmuši pirmo aizdevumu bez procentu maksas, kredītu pagarina, tādējādi zaudējot vērā ņemamas naudas summas, jo kredīta neatmaksāšanas gadījumā tas kļūst par “parastu” kredītu – t.i., jums jāatmaksā parasta kredīta izsniegšanas maksa kopā ar kredīta pagarināšanas maksu.

Kredītdevēji, kas izsniedz bezprocentu kredītu internetā, ir, piemēram:

  • SMSCredit.lv;
  • CreditON;
  • Greencredit;
  • Credit24;
  • un daudzi, daudzi citi no Latvijā 20 reģistrētajiem ātro kredītu devējiem;

Sekojiet Zuz.lv jaunumiem, ko Jūs varat izmantot, lai iegūtu pilnīgu pārskatu par vadošajiem aizdevējiem. Vislabāk ir sekot šo pārskatu padomiem, nevis pašam izvēlēties kādu aizdevēju. Iemesls ir tas, ka ir daudz aizdevēju, kas šobrīd ir pieejami finanšu tirgū un katru nedēļu tirgum pievienojas arvien jauni spēlētāji. Tātad, ja Jūs pieturaties pie viena aizdevēja, Jūs varat palaist garām dažas pievilcīgas atlaides, ko, iespējams, piedāvā citi ātro kredītu aizdevēji, kas darbojas finanšu tirgū. Arī īpašos gadījumos, piemēram, svētku laikā, lielākā daļa no tiem sniedz pievilcīgus piedāvājumus. Tātad, ir labāk uzzināt vairākus piedāvājumus, lai Jūs varētu izvēlēties labāko ātro kredītu aizdevēju tieši Jūsu vajadzībām.

Ir praktiski neiespējami pieiet visiem vadošajiem aizdevējiem personīgi, jo īpaši, ja Jūs esat nonācis finanšu ķibelē, tāpēc ir ieteicams meklēt ātro kredītu aizdevējus iekš zuz.lv majaslapas un izpētīt katra aizdevēja aspektus. Atkarībā no noteikumiem un procentu likmēm, ko piedāvā aizdevēji, Jūs varat izvēlēties aizdevēju, kas izrādās labākais visos aspektos. ZUZ ir mājaslapa, kas ļauj salīdzināt ātros kredītus, ko piedāvā dažādi aizdevēji. Šis pakalpojums ir bezmaksas un tādēļ ir vēl pievilcīgāks.

Kādēļ bezprocentu kredīts internetā var nebūt labs risinājums?

Katrs sevi pazīst – nedaudz, bet pazīst. Ja uzskatāt, ka bezprocentu kredīts var jums būt kaitīgs tādā ziņā, ka nav pietiekamas motivācijas taupīt līdzekļus (jo vieglāk paņemt vēl vienu kredītu), tad varat izvēlēties kādu kredītdevēju, pie kura par aizņemšanos jāmaksā. Ja domājat, ka bezmaksas lietas nav kaitīgas, iespējams, jums mājās ir no darba sanāksmēm sanestas pildspalvu kaudzes – bezmaksas lietas liek mums aizmirst par to, vai mums patiešām tās vajag.

Bezprocentu kredīts internetā patiešām mudina aizņemties bezatbildīgāk, jo katrs trešais kredītdevējs neatdod bezprocentu kredītu laikā, kur pretim maksas ātros kredītus laikā nespēj atdot tikai apmēram katrs divpadsmitais. Novēlam jums būt reālistiskiem pret to, kā nākotnē attieksities pret jebkurām parādsaistībām – dāvātam zirgam zobos neskatās, bet mēs visi zinām, kas notika ar Troju.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *