Bezprocentu ātrais kredīts aizņemoties pirmoreiz

Bezprocentu kredīts pēc būtības ir tirgus neiespējamība, bet Latvijā tas tomēr ir iespējams, jo ātro kredītu nozarē pēdējos gados ir dramatiski pieaugusi konkurence, un aizdevēji lauztin laužas pēc jauniem klientiem. Tiesa – bezprocentu ātro kredītu var dabūt tikai tad, ja aizņemies pirmoreiz. Šajā rakstā apskatīsim to, kā izpaužas “bezprocentu kredīts”, kā arī to, ko ievērot, to aizņemoties.

Bezprocentu ātrais kredīts

Bezprocentu ātrais kredīts   

Bezprocentu kredīts ir kredīts, kuru aizņemoties ir jāatdod tikpat, cik aizņēmies. Ja neņem vērā reģistrācijas maksu SMS kredīta mājaslapā – kas svārstās no 1 līdz 15 centiem – kredīts bez procentiem tiešām eksistē. Vairāk nekā 10 kredītdevēju Latvijā piedāvā pirmo aizdevumu bez maksas, tā cenšoties piesaistīt jaunus klientus. Bankas un citi aizdevēji nepiedāvā bezprocentu kredītu, vismaz gadījumos, kad līgumos nav atrodami “mazie burtiņi”.

Ko der zināt, aizņemoties bezprocentu kredītu

Tā kā aizņematies bez maksas, skaidrs, ka tur ir kāds āķis – taču kāds? Ļoti vienkārši: ja jūs neatdodat pirmo kredītu laikā, jums automātiski jāmaksā tikpat, cik tad, ja aizņemtos otro reizi. Tātad, šis bezprocentu kredīts, lai arī ļoti izdevīgs, principā arī ir ienesīgs. Iesaistītās izmaksas ir minimālas, un, kaut arī ienākumi nav tikpat lieli, cik tad, ja aizņemas otro reizi, ienākumi no šiem kredītiem vienalga ir.

Pats galvenais, kad aizņematies pirmoreiz, ir zināt, ka kredītu varēsit atdot. Savādāk var gadīties, ka jūs kredītdevējiem esat lieki ienākumi, bet sev – ķibele. Kredītdevēju ienākumi, dodot bezprocentu aizdevumus, nāk no diviem avotiem. Viens no tiem ir klienti, kas neatdod aizdevumu laikā, bet otrs – klienti, kas atgriežas pie kredītdevēja. Tā kā Latvijā kredītdevēju ir daudz, vismaz priekš šāda tirgus, šķiet, ka, ja klienti ir kaut cik izglītoti tajā, kas notiek ātro kredītu tirgū, viņi otro aizdevumu nenoformēs pie tā paša kredītdevēja, bet meklēs jaunu, kas arī piedāvā pirmo aizdevumu bez procentiem.

Kā izmantot ātro kredītu, ja vēlies aizņemties vairāk nekā vienu reizi

Īsā atbilde – aizņemies no vairākām firmām. Bet ne vienlaikus! Kaut arī kredītu jums, visticamāk, izsniegs arī tad, ja aizņemsieties tad, kad ir tekoši aizdevumi pie citiem kredītdevējiem, aizņemties vairākās vietās vienlaikus ir pirmais solis ceļā uz “kredītu elli”.

Latvijas likumdošanā ir noteikts, ka tekošie kredīti neparādās parādnieku reģistrā, bet laikā neatdotie kredīti gan. Tas ļauj klientiem aizņemties jaunus un jaunus aizdevumus un ar tiem atdot tekošos. Lieki teikt, ka tas ir ļoti slikti darīts, un nav īsti izdevīgi ne kreditoriem, ne klientiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *