Bez slēptām izmaksām!

Kredītlīnija – Bez slēptām izmaksām! Kredītlīnijas gada procentu likme ir 127,77%.

Credit24 kredītlīnija ir jauns un mūsdienīgs aizdevuma veids, kas pielāgojas katra cilvēka vajadzībām un ļauj lietot aizdevumu atbilstoši konkrētajai situācijai.

Kredītlīniju mēdz dēvēt par virtuālo kredītkarti, turklāt tā ir lieliska alternatīva plaši pazīstamajām kredītkartēm, ko izsniedz teju katra banka.

Gluži tāpat kā kredītkartes gadījuma, noformējot kredītlīniju, tiek piešķirts konkrēts kredītlimits, kuru iespējams izmantot uzreiz vai pa daļām, atkarībā no tā kādu summu nepieciešams aizņemties. Naudas summu, kas iztērēta no piešķirtā kredītlimita, iespējams atmaksāt pa daļām vai visu uzreiz, kā pašam ērtāk un ļauj konkrēta brīža finansiālā situācija.

Kredītlīnija

Credit24 piešķirto kredītlīniju apmēri svārstās no 50 līdz pat 4000 EUR. Vēlamo kredītlimitu varat izvēlēties Jūs pats, aizpildot kredītlīnijas pieteikumu, taču izvērtējot Jūsu kredītriskus un rūpējoties par to, lai aizņemšanās noritētu droši un Jums vēlāk nerastos problēmas ar aizdevuma atmaksas veikšanu, Credit24 speciālisti sniegs individuālu atbildi par Jums pieejamo maksimālo kredītlimita apmēru.

Noformējot kredītlīniju Jums tiks izveidots virtuāls konts, ar kura palīdzību varēsiet veikt visas nepieciešamās darbības, piemēram, izņemt sev nepieciešamo aizdevuma daļu vai pat visu aizdevumu, sekot līdzi aizdevuma atmaksas procesam, kā arī vajadzības gadījumā atlikt aizdevuma atmaksu, izmantojot kredīta brīvdienas.

Pieteikšanās kredītlīnijai un pirmā naudas izņemšana ir pilnībā bez maksas, taču izņemot naudu atkārtoti, tiks piemērota neliela komisijas nauda un uzskaitīti aizdevuma atmaksas procenti. Šim aizdevumam netiek piemērotas nekādas ikgadējās konta uzturēšanas maksas vai maksas par pārskaitījuma veikšanu, līdz ar to ir daudz vieglāk sekot līdzi kredīta izmaksām un būt pārliecinātam, ka nepārmaksāsiet uz dažādu papildizmaksu rēķina.

Aizdevējs izstrādājis arī īpašu kredītlīniju auto īpašniekiem, kas kā drošības spilvens, kalpo gadījumos, kad automašīnai negaidīti nepieciešams remonts, jāmaina riepas vai diski, nepieciešams iegādāties KASKO vai OCTA polisi, par ko aizmirsāt plānojot ikmēneša budžetu, kā arī cietiem ar auto saistītiem izdevumiem.

Par kredītlīniju jāmaksā tikai tad, kad to reāli lietojat, līdz ar to, tā var kalpot kā drošības spilvens ikvienam, kam varētu rasties neparedzēti izdevumi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *