Banku izsniegtie kredīti

Lai gan kādu laiku banku izsniegto kredītu skaits bija manāmi sarucis un kredītu saņemšanas prasības kļuvušas dzelžaini stingras, šobrīd situācija pakāpeniski mainās un šogad, salīdzinot ar pagājušo gadu, banku izsniegto kredītu apjoms audzis par 1,1 %. Bankas aizdevumu tirgu dala ar nebanku aizdevējiem, līdz ar to kopējais izsniegto aizdevumu apjoms ir mērāms ar vēl lielāku pieaugumu.

Eiro

Lai gan aizdevumu ņemšana bieži vien tiek pozicionēta, kā negatīva darbība, aizņemoties atbildīgi un iepriekš kārtīgi izvērtējot savu esošo un prognozējamo finanšu situāciju, aizdevums var kļūt par pirmo soli uz fizisku labklājību.

Bankas piedāvā dažāda veida aizdevumus, ar kuru palīdzību iespējams ne tikai uzlabot dzīves kvalitāti un tikt pie kārotā, bet arī samazināt ikdienas izmaksas vai pat radīt jaunu peļņas avotu.

Banku aizdevumi jauna biznesa uzsākšanai ir veids, kā ne tikai sākt jaunu dzīvi ar jaunu darbavietu sev un citiem, bet arī gūt peļņu un palielināt savus ikmēneša ienākumus. Viena no šāda veida aizdevuma priekšrocībām ir tā, ka nozares profesionāļi izvērtēs Jūsu iesniegtā biznesa plāna atbilstību un ilgtspējību šī brīža ekonomiskajai situācijai, kā arī neizsniegs aizdevumu, ja būs pamatotas bažas, ka izvēlētā uzņēmējdarbība varētu nenest pietiekoši lielus ienākumus jūsu budžetā un kavēt aizdevuma atmaksu, līdz ar to risks, ka ar aizdevuma atmaksu varētu būt kādas problēmas tiek gandrīz pilnībā izslēgts.

Kā vēl vienu aizdevumu veidu, kas palīdz samazināt izdevumus un sniedz daudzas citas priekšrocības varētu minēt hipotekāro kredītu jauna mājokļa iegādei, kuru izsniedz lielākā daļa banku un daļa nebanku aizdevēju. Šobrīd īres cenas valstī salīdzinoši augstas, tāpēc iegādājoties mājokli ar kredīta palīdzību, pastāv liela iespējamība, ka ikmēneša kredīta maksājumi būs zemāki nekā ierastā īres maksa, turklāt pēc aizdevuma atdošanas mājoklis būs Jūsu īpašumā. Noformējot hipotekāro kredītu, vienmēr ir iespēja izvēlēties garāku vai īsāku aizdevuma atmaksas termiņu, kas ļauj koriģēt ikmēneša maksājumu lielumu, un pielāgot to savi finansiālajai situācijai.

Lai aizdevumi sniegtu tikai un vienīgi priekšrocības, aizņemieties atbildīgi!

2 Replies to “Banku izsniegtie kredīti”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *