Bankas konts, telefons un e-pasts

Tas ir Tavs bankas konts, e-pasta adrese un telefona numurs. Lai saņemtu ātro kredītu, nepieciešams norādīt Tev piederošu telefona numuru, bankas kontu un e-pasta adresi. Lai aizņemtos ātro kredītu, šo telefona numuru, bankas kontu un e-pasta adresi varēsi izmantot vienīgi Tu.

Gan bankas kontu, gan e-pasta adresi, gan telefonu numuru iespējams nomainīt – ielogojoties savā lietotāja profilā un veicot nepieciešamās darbības. Ievadiet jauno telefona numuru, e-pasta adresi vai bankas kontu un izpildiet pārējās darbības, lai nomainītu lietotāja datus.

Jums var tikt pieprasīts apstiprinājums, lai izmainītu profilu. Ja vēlaties nomainīt bankas kontu, tad Tas izmaksās Eur 0.01, lai kredīta sniedzējs varētu pārliecināties, ka Tas tiešām ir Tavs bankas konts. Tas ir tas pats apstiprinājums, kuru bija nepieciešams izpildīt, kad aizņēmies pirmoreiz.

Kredīti salīdzināšanas tabulā ir norādīti nejaušā secībā un aizdevēji augstākās pozīcijās nevar tikt uzskatīti par ieteicamākiem vai izdevīgākiem. Kurš no pievienotajiem aizdevējiem ir piemērotākais Jūsu situācijā? Tas jāvērtē Jums! Aizņemieties apdomīgi, izvērtējot savas iespējas kredītu atmaksāt.

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2018 Ātrais kredīts, visas tiesības paturētas.