Atšķirīgs stāsts par ķīlas aizdevumu

BMWĻaujiet man Jums pastāstīt par to, kā es pazaudēju savu auto, piesakoties aizdevumam pret auto ķīlu, domājot, ka nekādi nevarēšu izdzīvot bez aizdevuma un nezinot, kur citur vērsties. Kā jau daudzi cilvēki ir sapratuši, laiki ir grūti, un var būt grūti pārvaldīt savas finanses tā, lai nodrošinātu, ka mums ir nepieciešamā nauda, kad mūsu ienākumi krītas vai sliktākajā gadījumā, mēs zaudējam savu darbu.

Mani ienākumi samazinājās līdz tādam līmenim, ar kādu man nebija nācies saskarties gadiem un šoreiz man bija sieva un bērni, par ko rūpēties, tādēļ situācija izskatījās diezgan drūma. Tagad es saprotu, ka es varēju vienkārši ietaupīt naudu par dažām ne tik vajadzīgām lietām un es būtu izticis bez aizdevuma, bet tajā mirklī es kritu panikā. Es nebiju daudz dzirdējis par šiem aizdevumiem pret auto ķīlu, pirms es izmantoju to pakalpojumus, un es biju nepatikšanās, tāpēc man nebija laika, lai uzzinātu visus šī aizdevuma aspektus.

Lietas sākās samērā labi – es saņēmu naudu, kas man bija nepieciešama, tāpēc man bija iespēja tikt galā ar dažādām finanšu problēmām, kas bija izveidojušās pēdējo mēnešu laikā. Es sāku veikt maksājumus diezgan viegli, bet, kad es izskaitļoju, cik daudz naudas man bija jāatmaksā, es sapratu, ka tas bija gandrīz trīs reizes vairāk, nekā biju aizņēmies. Tajā brīdī jau bija par vēlu kaut ko darīt, man tikai nācās sakost zobus un nomaksāt parādu.

Problēmas sākās, kad es pazaudēju savu darbu pāris mēnešus vēlāk, un nevarēju veikt savus aizdevuma maksājumus. Kad es nokavēju savu maksājumu, aizdevējs skaidri parādīja, ka viņi negatavojas paciest šo uzvedību, un paskaidroja, ka mans auto ir pakļauts riskam. Es centos izskaidrot savas naudas plūsmas problēmas, bet viņi nebija ieinteresēti klausīties.

Pēc vairākiem nokavētiem maksājumiem, mans auto tika atsavināts, un aizdevējs to pārdeva un es neieguvu nekādu naudu no pārdošanas. Mans aizdevums, uz ko es paļāvos, ka tas spētu atrisināt manas naudas problēmas, galu galā izmaksāja man piecas reizes vairāk, un tagad man vairs nav sava transporta.

One Reply to “Atšķirīgs stāsts par ķīlas aizdevumu”

  • Naudu pret kilu sanemsiet tiklidz busiet vienojusies ar agentu par kilas vertibu un aizdevuma atmaksas terminu. Aizdevumu musu specialists Jums izmaksas uzreiz skaidra nauda taja pasa lombarda filiale, kura tiks veikts Jusu preces novertejums.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *