Ātro kredītu veidi

Ātrais kredīts

Ātrais kredīts – ātrs naudas kredīts (naudas aizdevums) bez ķīlas un galvojuma. Saņemt var dažu minūšu laikā ar interneta starpniecību. Tiek izsniegts bez liekām prasībām un citiem apgrūtinājumiem. Aizņemies pārdomāti. Var saņemt internetā, Latvijas pasta nodaļās, lielveikalos.

SMS kredīts

SMS kredīts – ātrs īstermiņa kredīts (naudas aizdevums), kurš tiek pieteikts ar mobilā telefona palīdzību nosūtot īsziņu (SMS).

Pirmais kredīts bez maksas

Pirmais kredīts bez maksas – ātrais kredīts ļauj saņemt kredītu bez maksas, ja aizņemies pirmo reizi. Šis kredīta veids netiek aplikts ar procentiem un komisijas maksām.

Ātrais kredīts no 18 gadiem

Ātrais kredīts no 18 gadiem – ātrais kredīts (naudas aizdevums), kuru var saņemt sākot no 18 gadu vecuma.

Ātrais kredīts bez ķīlas

Ātrais kredīts bez ķīlas – ātrais kredīts (naudas aizdevums), kuru saņemot Jums nav nekas jāieķīlā no sev piederošajiem kustāmajiem vai nekustāmajiem īpašumiem/mantām.

Ātrais kredīts bez darba vietas

Ātrais kredīts bez darba vietas – ātrs īstermiņa aizdevums (naudas aizdevums), kurš tiek izsniegts iedzīvotājiem, kuriem nav darba vietas vai oficiāli ienākumi.

Ātrais kredīts internetā

Ātrais kredīts internetā – ātrs īstermiņa kredīts (naudas aizdevums), kuru aizdevējs izsniedz ar interneta starpniecību.

Ātrais kredīts uz ilgāku laika posmu

Ātrais kredīts uz ilgāku laika posmu – ātrs īstermiņa kredīts (naudas aizdevums), kurš tiek izsniegts dažu minūšu laikā, tiek izsniegts uz ilgāku laiku (parasti vairāk par 30 dienām).

Ātrais kredīts līdz Eur 200 bez maksas

Ātrais kredīts līdz Eur 200 bez maksas – ātrs īstermiņa kredīts naudas aizdevums līdz 200 eiro (vai tik, cik piedāvā aizdevējs) bez maksas. Tā ir maksimālā naudas summa, ko aizdevējs var pieteikt. Tas ir tas pats pirmais kredīts bez maksas.

Kredītu kalkulators

Kredītu kalkulators – Ātrā kredīta kalkulators, kas ļauj aizņemties ātrāk, ērtāk. Sniedz ieskatu par ātro kredītu un tā izmaksām.

Vairāk par katru kredīta veidu var uzzināt noklikšķinot uz saites. Nav vēlams izmantot ātro kredītu sniedzēju pakalpojumus, ja skaidri nezini, kā atmaksāt ātro kredītu. Nav jēgas izmantot ātro kredītu sniedzēju pakalpojumus, ja ātrais kredīts nav domāts steidzamiem, izdevīgiem  un neplānotiem pirkumiem, maksājumiem un līdzīgām lietām. Ja Tava kredītvēsture ir pozitīva, tad izvērtē savas spējas atmaksāt aizdevumu un aizņemies pārdomāti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *